Silikonové panny pro zlepšení partnerského sexu

Mezi lidmi je všeobecně rozšířen názor, že silikonové panny jsou záležitostí pouze osamělých mužů. Přestože single muži si kupují realistické panny nejčastěji, stále více se mezi zákazníky objevují i ženy a manželské či milenecké páry. Co vede manželské páry k pořízení silikonové panny?

Milování ve třech bez rizika

Kdo by nesnil o milování s více partnerkami najednou. V reálném životě je tato sexuální fantazie pro mnoho mužů nedosažitelným snem, jelikož jejich partnerka k něčemu takovému nikdy nesvolí, přestože po sexu ve trojce také ve skrytu duše touží. Jedním z hlavních důvodů je žárlivost. Každá žena se tak trochu bojí, že by ji další partnerka mohla zcela nahradit. V případě realistické panny však něco takového nehrozí. Přestože jsou silikonové panny téměř k nerozeznání od živých žen, vaše partnerka nemá k žárlivosti důvod větší, než kdyby žárlila na jakoukoli jinou erotickou hračku. Naopak, umožní jí to zcela se uvolnit a užít si fantastického milování.

Kde sehnat realistickou pannu pro vás a vaši partnerku?

Realistické panny najdete například u autorizovaného prodejce Topsexdolls.cz, kde si můžete vybrat z mnoha stovek realistických panen od předních světových výrobců. Každou z nich je možné upravit přesně na míru vašim erotickým fantaziím pomocí mnoha volitelných parametrů, jako jsou barva vlasů, očí, různých typů ochlupení nebo celých vyměnitelných hlav. Pokud by vaše partnerka upřednostňovala spíše "trojku" se dvěma muži, není problém. U Topsexdolls.cz najdete širokou nabídku silikonových panen v mužském provedení, které jí umožní si milování ve třech pořádně užít. Ať už se rozhodnete pro realistickou silikonovou pannu nebo panáka, čeká vás nezapomenutelný sexuální zážitek, který se nijak neliší od milování se skutečnou ženou či mužem.

Publikováno: 07. 01. 2020

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová