Vibrátor, nebo dildo? Obojí!

Erotické pomůcky mají velkou moc. Partnerskému vztahu dodají náležitou vzpruhu, a pokud je partner v trapu (nebo kdekoliv jinde), nahradí i jeho. A na jaké pomůcky se zaměřit? Říká se, že součástí arzenálu každé ženy (ale i muže) by měl být kvalitní vibrátor. Především pro osamělé chvilky je přímo nenahraditelný, své místo ovšem tato pomůcka má i v partnerském sexu. Dokáže totiž dámu jaksepatří rozparádit.

Umíte ženu nažhavit?

V každém případě doporučujeme model, jenž umožňuje nastavení intenzity vibrací. Ty bývají zdrojem přímo nečekané rozkoše, a to jak pro dámy, tak i pány. Víte, co se říká o pravých gentlemanech? Že největším potěšením pro ně je náležitě rozžhavená žena. Ta jim to pak vrátí všemi deseti.

Dilda nejenom pro lesby

Obdobou vibrátorů jsou dilda, což jsou ve své podstatě jakési náhražky penisu. Na rozdíl od vibrátorů ovšem nevibrují. Zato jsou k sehnání v několika variantách, ať již se jedná o dilda klasická, oboustranná, skleněná, připínací, realistická, nebo třeba s přísavkou. Takové dildo jednoduše připevníte třeba k vaně a co bude následovat, je jen a jen na vás. Fantazii se každopádně meze nekladou, k rošádám jsou zvány jak dámy, tak pánové.

Po čem muži touží?

Pro čistě pánské potěšení doporučujeme erekční kroužek nebo stimulátor prostaty. Ten totiž muže dohání k hotovému šílenství. V podstatě se jedná o speciální anální kolík, jenž vyvíjí tlak na prostatu, čímž dochází k její stimulaci. Sexuální hrátky pak dostávají ty skutečné grády.

Zvyšte své sebevědomí

Při potížích s erekcí doporučujeme kvalitní vakuovou pumpu, s jejíž pomocí do penisu napumpujete větší množství krve. Erekce pak je pevnější a penis i opticky větší. Sebevědomí pak bude na špici a o něj jde v sexu především, nemyslíte? Možností, jak prohloubit sexuální prožitek, je ale mnohem víc. Navštivte nějaký dobře zásobený sexhop a hned uvidíte, co všechno je dnes v sexu možné. Zjistíte, že téměř všechno. Více na webu sexio.cz.

Publikováno: 29. 03. 2019

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová