Vilapark Klamovka: Bydlení s jedinečným výhledem na Prahu

Vilapark Klamovka je rezidenční projekt, který nabízí moderní a osobitě řešené bydlení pro ty, kteří hledají kombinaci města a přírody. Nachází se v bezprostřední blízkosti bývalého zámeckého parku Klamovka.

Město v kombinaci s přírodou

Nemusíte dělat kompromis mezi bydlením ve městě a klidnou přírodou. Vilapark Klamovka nabízí obojí – moderní a funkční bydlení na skvělé adrese s výhledem na Prahu a zeleným parkem Klamovka v bezprostřední blízkosti. Navíc je toto bydlení připraveno s ohledem na maximální pohodlí a komfort obyvatel. Pokud hledáte bydlení s osobitým charakterem a veškerým potřebným vybavením v dosahu, luxusní byt na Praze 5 byste si neměli nechat uniknout.

Komfort a styl

Vilapark Klamovka je rezidenční projekt, který byl navržen pro ty, kteří hledají moderní a osobitě řešené bydlení v kombinaci s přírodou. Nachází se v jedné z nejatraktivnějších lokalit Prahy. Celkově se jedná o 117 nových bytů, které jsou vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Každá bytová jednotka je navržena tak, aby maximálně využívala prostor a poskytovala co největší pohodlí. Zde máte na dosah klidnou přírodu a zároveň veškeré výhody města.


Bohaté možnosti

Důležitou součástí projektu je i jeho okolí. Vilapark Klamovka se nachází jen pár minut od smíchovského Anděla, který nabízí bohaté kulturní a společenské vyžití. V blízkosti se nachází také řada restaurací a obchodů, které uspokojí potřeby každého obyvatele. Pokud máte rádi sport a rekreaci, pak můžete vyrazit do blízkého parku, či využít některé z dostupných sportovních center.

Vilapark Klamovka je řešen ve spolupráci se zkušenými designéry, kteří vytvořili moderní, funkční bydlení s osobitým charakterem. Jde o perfektní místo pro bydlení, pokud chcete žít blízko přírody, ale užít si výhody města.

Publikováno: 30. 04. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Bydli

Autor: Jindřich Vlček