Zdravotní obuv Santé nabízí pohodlíčko i pro pánské nožky

Péče o nohy není zženštilost. Že si dnes i jako muži dopřejeme pedikúru? A proč ne! Vždyť jsme podle péče o naše nohy ženskou polovinou populace posuzováni. Chceme pro své nohy to nejlepší, a tak saháme po kvalitě, i pokud jde o přezutí. Prostě jsme přišli na to, že nejsou pantofle jako pantofle. Vyzkoušeli jste již zdravotní obuv Santé?

Zdravotní obuv Santé pro muže

Někdy se mi zdá, že zdravotní obuv je spíše doménou žen. Určitě si ale zkuste ten rozdíl. Levné pantofle za sto padesát z akce v hypermarketu či z tržnice, a kvalitní zdravotní korkáče. Do nich prostě noha sedne lépe. Santé zdravotní obuv je z kůže. Noha se v ní mnohem méně potí, pot je přirozeně odváděn. Nehrozí, že vám začnou nohy v pantoflích hned zapáchat. Což se v těch syntetických stane ihned. Pánská zdravotní obuv Santé – to však nejsou jen tradiční korkáče. V nabídce najdete i moderní pánské zdravotní pantofle, třeba i s protiskluzovou podrážkou. Opět jsou z usně, mají nastavitelné přezky a tvarovanou stélku. V podobném stylu si lze pořídit rovněž pánské zdravotní sandály.

Skutečně potřebujeme nosit zdravotní obuv?

Dobře padnoucí kvalitní obuv z přírodních materiálů je důležitější, než si mnohdy myslíme. Nevhodný střih obuvi dokáže způsobit bolesti kloubů, lýtkových svalů i zad. Syntetický materiál dává na našich nohách šanci plísním, otlakům, ale i různým trvalým deformacím. Tyto problémy se nasčítají a většinou už není cesta zpět. Kvalitní obuv prostě prospívá našemu zdraví.

Kam v Santé obuvi?

Poslouží jako zdravé stylové pánské přezutí – doma i v práci. Pokud se v ní přezouvání hodí, nebo dokonce vyžaduje. Jestliže děláte například ve zdravotnictví, je to téměř samozřejmostí. A bílé zdravotní pantofle a sandály v sortimentu Santé nechybí. Díky povedenému designu lze Santé pantofle využít i jako letní zdravou pánskou obuv. Obuv Santé se doporučuje rovněž jako ochranný pracovní prostředek a najdete zde boty vhodné pro různé provozy.

Ochranné pracovní prostředky z Celar Letohrad

E-shop Celar Letohrad nabízí sortiment Santé obuvi, ale též další osobní ochranné pracovní prostředky. Využijete je v práci, a nejen tam. Montérky se hodí na zahradu, trekingová a gore-tex obuv pro outdoor aktivity i běžné nošení. Koupíte zde oděvy a vybavení pro myslivost, gastro provozy i pro zdravotnictví. Nechybí vlastně žádný ochranný pracovní prostředek: pro ochranu zraku, sluchu, dýchacích orgánů, rukavice, dále pak hasicí přístroje, lékárničky, detektory alkoholu apod. Už víte, kde ochranné pracovní prostředky do zaměstnání, ale i pro domácí dílnu, nakoupit.

Publikováno: 27. 06. 2019

Kategorie: Ohákni se

Autor: Denisa Štumplová