Zkušený instalatér si vždycky poradí

Asi už jste někdy zažili situaci, kdy se vám doma ucpe záchod nebo umyvadlo. Většinou stačí použít zvon, nebo chemii v podobě hydrooxidu a za chvíli je po problému. Jenže někdy ani to nepomůže. Pak přichází otázka: „Co s tím?“. V takto svízelné situaci vám pomůže šikovný instalatér, který nejenže má každodenní zkušenosti s podobnými nepříjemnostmi, ale zároveň disponuje nástroji, které doma nemáte.

Čištění odpadu pérem

Při čištění odpadů se často používá tzv. péro. Péro zasunete až k místu, kde se nachází ucpání a ideálně jej zavrtáte do ucpávky. Při takovém čištění je důležité mít péro dobře natažené, aby se nepřekroutilo. Řemeslník musí někdy použit velké síly a někdy potřebuje i asistenci. Proto se do toho určitě nepouštějte sami a raději vyhledejte podle své lokality odborníky. Např. čištění odpadů Praha.

Instalatérské práce

Ve vyhledávání naleznete spoustu firem, které poskytují instalatérské práce. Jak, ale poznat kvalitu? Dohledejte si na internetu recenze na jednotlivé instalatéry, zjistěte si jejich časové možnosti a ověřte si ceny za jaké pracují. Někteří instalatéři pracují téměř nonstop a zvládnou v rychlém čase havarijní situace v podobě ucpaného nebo prasklého potrubí. Často vyjíždí k takovým případům od večeře na stole, nebo přeruší zájmové aktivity, aby vám mohli pomoci. V jejich náplni práce jsou samozřejmě i běžné činnosti jako rozvody vody, montáže wc, pračky, van nebo umyvadel. Zkušenosti a šikovné ruce jsou potřeba zejména při montáži nového bojleru, který je třeba také připojit k elektrické síti. Instalatéři demontují starý bojler a poradí vám s výběrem nového bojleru. Ve finále vám pak bojler spolehlivě nainstalují. Pokud se tedy chystáte na rekonstrukci koupelny či kuchyně budou se vám tyto služby určitě hodit. Zkušený instalatér Praha Rastislav Žák a jeho kolegové působím po celém území hlavního města a jsou určitě dobrou volbou, která je po ruce 24/7 tzn. NONSTOP.

Publikováno: 19. 04. 2020

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová