3 důvody, proč vyzkoušet jednorázovou e-cigaretu ELF BAR 600

Jednorázová elektronická cigareta slouží ke kouření a následně je vyhozena. Poté, co se baterie vybije nebo vyčerpá náplň, je cigareta vyhozena. U klasických elektronických cigaret, které jsou určeny pro opakované použití musí uživatel náplň doplnit e-liquidem, případně vyměnit celou nádrž. Avšak jednorázové cigarety se od opakovaně použitelných liší - po dosažení limitu potáhnutí jsou určeny k vyhození. Tudíž nemusí být doplňovány. V tomto článku jsme pro vás sepsali nesporné výhody jednorázových cigaret a taky, proč je vyzkoušet.

Jednoduchost

Hlavním důvodem, proč je jednorázová e-cigareta u uživatelů tak oblíbená je především její jednoduchost a snadné použití. Cigaretu stačí pouze rozbalit a začít vapovat. Oblíbenou variantou těchto cigaret je ELF BAR 600, který svému majiteli nabízí až 600+ potáhnutí a skvělou chuť.

Méně starostí

Opakovaně použitelné elektronické cigarety jsou sice výhodné, ale za to se nevyhnete pravidelné péči o zařízení. Je totiž nutné e-liquid dolívat pokaždé, jakmile dojde a dobíjet baterii. Navíc musíte čas od času vyměnit žhavící hlavu, protože i ta má svou životnost. V případě jednorázové cigarety je to mnohem prostší – po dosažení maximálního počtu potáhnutí, vám cigareta Elfbar vape dá signál v podobě blikajícího světélka, poté ji jednoduše vyhodíte do odpadu s elektronikou.

Vytříbená příchuť

Pokud si e-liquid mícháte sami, tak určitě víte kolik to dá práce namíchat příchuť přesně podle vašich představ, aby byla ve všech ohledech perfektní. Takovou chutí totiž disponuje jednorázová cigareta ELF BAR 600. Máte rádi ovocné, nebo raději tabákové příchutě? V každém případě dostanete tu nejlepší možnou chuť. Jednorázová cigareta ELF BAR 600 ELF BAR 600 disponuje integrovanou baterií 550mAh a připraveným liquidem. Vybrat si můžete ze širokého portfolia příchutí. Všechny jednorázové cigarety ELF BAR 600 obsahují 2% nikotinu a nabídnou vám více než 600 potáhnutí.  

Pokud vás jednorázovky zaujaly, koukněte se na Elfbar prodej online a vyberte si příchuť podle svého gusta.

Publikováno: 25. 01. 2023

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová