Co je to H.E.A.T.? Neobyčejná chůze, díky které zlepší kondici opravdu každý

Pohyb a aktivita patří mezi základní pilíře zdravého životního stylu, ale často se nám zdá, že cvičení je určeno pouze těm, kteří jsou mladí, trénovaní, hubení a vytrvalí. Naštěstí existuje inovativní pohybová aktivita H.E.A.T., která je určena pro VŠECHNY bez ohledu na věk a kondici. HEAT je způsob, jakým se můžete stát aktivními, zdravými a cítit se dobře, a to vše pomocí jednoduchého a přirozeného lidského pohybu. Program má v nabídce fitness centrum Ostrava Fit Park. 

K čemu je cvičení H.E.A.T. určeno?

Základem cvičení H.E.A.T. je kondiční chůze na speciálním pásu nazvaném Maxerrunner. Jedná se o pohybovou aktivitu, která se liší svou jednoduchostí a výjimečností. Pás Maxerrunner je mechanický, což znamená, že si sami kontrolujete náročnost chůze, a to z ní činí vhodnou volbu pro každého bez ohledu na stávající úroveň kondice.

Fitko Ostrava pořádá lekce H.E.A.T., které trvají pouhých 50 minut a jsou vedeny instruktorem. Instruktor slouží jako průvodce, nikdo vám nepřikazuje, jak máte cvičit. Můžete si vybrat hudbu, která vám dodá motivaci a energii.

Tip: Pokud se rozhodnete zavítat do Fit Parku, čekají na vás i další atraktivní programy - například vzpírání, které patří mezi nejstarší sportovní odvětví, anebo třeba badminton.

Proč H.E.A.T. alespoň vyzkoušet?

Zde je deset důvodů, proč byste měli zvážit zapojení do HEAT ve Fit Parku:

H.E.A.T. je pro každého: Tato pohybová aktivita je vhodná pro lidi všech věkových skupin a úrovní kondice.

Motivace je přirozená: Nemusíte se nutit k cvičení. Kondiční chůze je přirozeným lidským pohybem.

Spálení 800 kcal: H.E.A.T. Program vám pomůže spálit až 800 kalorií za jednu lekci.

Krátký čas, velké výsledky: Lekce trvá pouze 50 minut, což je ideální doba pro spalování tuků. Během této doby uděláte 5–6 tisíc kroků.

Tvaruje postavu: Cvičení H.E.A.T. vám pomůže tvarovat postavu a vytvářet krásné, dlouhé a pevné svaly, zejména u žen.

Zvyšuje kondici a vytrvalost: Pravidelné cvičení na Maxerrunneru přispívá k lepší kondici a vytrvalosti.

Pozitivní vliv na lymfatický systém: H.E.A.T. má pozitivní efekt na lymfatický systém a může pomoci s problémem celulitidy díky lepšímu prokrvení dolních končetin.

Kvalitní stroje: Program využívá kvalitní patentované stroje Maxerrunner, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly téměř každému.

Skupinová aktivita: Cvičení H.E.A.T. se provádí ve skupině, což může posilovat motivaci každého účastníka.

Svoboda a pohoda: Ve cvičení H.E.A.T. nejde o soutěž. Nikdo není vítěz, nikdo není poražený. Každý má prostor pro svůj vlastní pokrok.

H.E.A.T. je revoluční pohybovou aktivitou, která dokazuje, že pohyb nemusí být náročný, nákladný nebo omezující. Je to jednoduchý, přístupný a efektivní způsob, jak se udržet aktivním a zdravým, bez ohledu na váš věk či úroveň kondice. Zkuste H.E.A.T. a objevte radost z pohybu a zdraví, které přináší.


Publikováno: 11. 10. 2023

Kategorie: Buď fit

Autor: Jindřich Vlček