Už jen poslední byty k prodeji v rezidenci Byty u parku na Žižkově

Využijte jednu z posledních možností pořízení bytu na atraktivní adrese. Nová rezidenční čtvrť Byty u parku totiž pro velký zájem nabízí už pouze několik posledních bytů k prodeji. Nachází se na Žižkově, který dostává novou moderní tvář a pro nové rezidenty má mnoho co nabídnout, stejně jako nejbližší okolí. Můžete se spolehnout na komfort plynoucí z veškeré občanské vybavenosti a zelení obklopené místo k bydlení.

Bydlení v moderním stylu

Žádaná pražská adresa nabízí moderní byty, které se do zdejšího prostředí přesně hodí. Je zde celkem 11 bytových domů, které respektují výšku okolní zástavby, čímž se stávají přirozenou součástí zdejší čtvrti. Celkově se tady nachází 272 bytů, a pokud se rozhodnete koupit byt na Praze 3, tak si můžete vybírat celkem z několika dispozic bytů, kdy ty nejmenší začínají na 30 m2 až po největší byty s 5 pokoji. Velkou výhodou je celková moderní koncepce bytů, které doplňují:
  • Balkóny a lodžie
  • Terasy
Díky využití prvků členité architektury si můžete užívat pocitu vyššího komfortu, a to i s ohledem na větší míru soukromí. Balkóny, lodžie nebo terasy také slouží jako propojující prvek interiéru s venkovním prostředím. Moderně navržený interiér byl koncipován tak, aby zde po celý den dopadalo dostatek světla. Jak jsme již ale zmínili v úvodu, nabídka volných bytů je již omezena a zbývá prodat pouze několik posledních bytů. Pokud tedy máte zájem o byt, určitě neváhejte dlouho. Byty jsou využitelné jak pro bydlení, tak zároveň jako vhodná forma investice v dnešní nejisté době.

Bohaté možnosti v okolí

Jak jsme již zmínili, byty jsou obklopeny zelení, čemuž přispívá i přilehlý park Židovské pece. Zde si můžete užívat jak relaxace, tak rozličných sportovních aktivit. Výhodou je blízkost Vinohrad, kde je mnoho možností k nakupování nebo k posezení s přáteli. Také na Žižkově bude vybudováno nové městské centrum.

Publikováno: 30. 09. 2022 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová