Jak sestavit program na svatbu? Inspirativní tipy pro každého

Jaký svatební program je vhodný pro svatbu? Jak připravit nezapomenutelný program pro všechny věkové kategorie? Jak posunout svatební soutěže o úroveň výš? To jsou otázky, které se honí hlavou snad všem lidem, které čeká velký den, a to bez ohledu na to, jestli jde o svatbu na zámku či na louce. Odpovědi najdete v tomto článku.

Proslov novomanžele

Kromě proslovu člena rodiny, nebo svatebního moderátora či DJ bývá stále více populární a oblíbený právě proslov novomanžele. Stačí poděkování od jednoho z novomanželů svatebním hostům za to, že přišli a popřání příjemné zábavy. Proslov novomanžele od začátku vytvoří příjemnou atmosféru.

Originální první tanec

První manželský tanec nemusí mít jen podobu klasického valčíku nebo „slaďáku“. Mladomanželé mohou využít jednu nebo několik lekcí tance pod vedením profesionálního tanečního instruktora a první tanec obohatit o výjimečné taneční prvky. Při prvním tanci můžete požádat hosty o vystřelení konfet při vygradování písně na první tanec.

Fotokoutek

Fotokoutek, fotobox či fotobudka se stává stále více oblíbenou a žádanou součástí moderních svateb. Všechny věkové generace se při focení se spoustou rekvizit příjemně zabaví a fotky dostanou ihned na místě. Vytištěné fotky mohou svatební hosté navíc nalepit do svatební knihy přání spolu s přáním pro novomanžele. Ale na kolik vás taková legrácka vyjde? Nebojte, Fotokoutek cena váš rozpočet nepoloží.

Zábavný program na svatbu

Kromě hudební zábavy v podání kvalitního DJ nebo kapely se širokým repertoárem pro všechny věkové generace a bohatými zkušenostmi z množství svateb si novomanželé na svou svatbu často objednávají show vystoupení profesionálních tanečníků, ohňovou nebo světelnou show. Oblíbenou možností je doplnit vystoupení svatebního DJ a moderátora o vystoupení saxofonisty, hru na housle nebo jiný hudební nástroj.

Svatební soutěže

Jsou téměř povinnou součástí mnoha svateb. Mladomanželé mají na výběr ze širokého portfolia profesionálně moderovaných a vedených svatebních soutěží na míru, jejichž hlavním cílem je zabavit hosty. Může se jednat o vědomostní svatební soutěže, svatební soutěže orientované na příběh a svatební soutěže orientované na dovednost.

Pamatujte, že profesionální svatební DJ, moderátor a koordinátor si s novomanželi celou svatbu projde osobně na několika setkáních do posledních detailů. Společně se naplánuje hudba, program a proberou se možnosti nasvícení sálu. Profík vždy poradí s výběrem svatebního programu, svatebních her či svatebních dodavatelů. Klienti také mohou získat cenné rady, kde lze ušetřit, nebo na co si dát pozor.

Publikováno: 25. 02. 2022

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová