Proč je aku nářadí Makita tak populární mezi profesionály i kutily?

Bez ohledu na to, zda chcete vybavit svou novou dílnu kompletní zásobou akumulátorového nářadí, nebo jen potřebujete jeden kus, který vám zrovna chybí, musíte si vybrat správnou značku. Proč se vyplatí zvážit nářadí od světoznámého výrobce Makita?

PROČ SI VYBRAT AKUMULÁTOROVÉ NÁŘADÍ MAKITA?

Existuje mnoho vynikajících výrobců elektrického nářadí a každý člověk má své vlastní preference i svou oblíbenou značku. Přestože mnoho z těchto značek vyrábí podobné produkty, existuje mnoho důvodů, proč si vybrat právě Makitu. Mezi výhody volby elektrického nářadí Makita patří zejména:

OBROVSKÝ VÝBĚR NÁŘADÍ

Makita vyrábí jednu z největších dostupných řad akumulátorového elektrického nářadí. Od společnosti Makita je k dispozici mnoho akumulátorového nářadí, které není k dispozici u jejích konkurentů, a mnoho různých velikostí a úrovní výkonu stejného nářadí. To znamená, že si můžete být jisti, že najdete ideální nářadí pro své potřeby.

ŠIROKÝ VÝBĚR PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kromě toho, že společnost Makita dodává rozsáhlou řadu nářadí, vyrábí pro své nářadí také řadu příslušenství na míru. Toto příslušenství není obvykle použitelné výhradně s nářadím Makita a lze je použít i s nářadím jiných značek. Vzhledem k popularitě a dostupnosti značky jsou díly a příslušenství pro nářadí Makita velmi snadno dostupné.

VYNIKAJÍCÍ BATERIE

Akumulátory Makita jsou k dispozici v různých velikostech nabití, což znamená, že můžete snadno najít velikost akumulátoru, která vyhovuje vašim potřebám. Tyto baterie se rychle nabíjejí, mají dlouhou výdrž a jsou neuvěřitelně odolné, což znamená, že vydrží intenzivní používání, než se opotřebují. A kdyby se vaše baterie do aku vrtačky Makita přeci jen "odporoučela" do věčných lovišť, můžete si koupit novou na aku-shop.cz.

KOMBINOVANÉ SADY ZA KONKURENCESCHOPNOU CENU

Pokud si chcete pořídit kompletní sadu elektrického nářadí, Makita nabízí celou řadu kombinovaných sad, které se dodávají s některými nejčastěji používanými akumulátorovými nástroji. Tyto kombinované sady lze obvykle pořídit za nižší cenu, než je souhrnná cena každého jednotlivého nářadí, a často se dodávají s bonusovými bateriemi.

VÝJIMEČNÁ PÉČE A SERVIS

Společnost Makita je známá tím, že má vynikající standardy zákaznického servisu. Její zástupci jsou snadno dostupní a vždy připraveni pomoci.

Potřebujete snad další důvody, proč se rozhodnout právě pro značku Makita?

Publikováno: 30. 06. 2021

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová