Papírový kelímek rozhodně nebude příčinou konce světa

Až doposud jste si nechtěli kazit svoji image mytím nádobí? Nedělejte to ani teď. I když je trendem smýšlet a chovat se ekologicky, je třeba rovněž myslet kriticky a nevěřit všemu. Jednorázové plastové nádobí ideální není, ale papírový kelímek na pánskou jízdu klidně vezměte.

Papírové nádobí nepoškodí vaší ekoimage

Zvete kolegy a kámoše na víkendovou grilovačku? Připravte si dostatek jednorázového papírového nádobí. Patří i na zerowaste grilovací party. Vždyť papírové nádobí snadno shoří a žádnou velkou uhlíkovou stopu za sebou nezanecháte. Mytí nádobí je mnohem méně ekologické. Po grilování je nádobí mastné a je nutné používat saponát. V myčce bez saponátů nádobí ani neumyjete, pouze vám myčka garantuje nižší spotřebu vody. Papírový tácek je proto ekologičtější než běžné nádobí. Už je tady zase covid i podzimní virózy. Není nic horšího než si na party neustále vyměňovat skleničky. I když si vy pamatujete, kde jste tu vaši nechali, možná si již na vínu či pivu z ní pochutnává někdo jiný. Papírový kelímek má i v tomto své výhody. Svým přátelům jej popište. Kupte si třeba nějaké pěkné fixy, například ty s dvojitým psaním a s metalickým probarvením textu. Papírový kelímek se jménem tak dostane navíc parádní styl.

Pořiďte si papírové talíře, tácky a kelímky i do firmy

Velké využití má papírové nádobí ve firmách. Umožňuje snadno organizovat různé akce nejen pro zaměstnance. Na poradách s pohoštěním samozřejmě používejte klasické nádobí a raději si do firmy pořiďte myčku nádobí. Na různých party pro zaměstnance, obchodní partnery, na teambuidingu či akcích pro děti zaměstnanců je však jednorázové nádobí z papíru nejlepší. Pro děti díky němu můžete vytvořit dokonce i kreativní program. Postačí barvy, pár štětců lepidlo a nůžky a chvíli budete mít od dětí klid. Tvoření z papírového nádobí je určitě na chvilku zabaví.

Publikováno: 26. 09. 2022

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová