Domů » Papírový kelímek rozhodně nebude příčinou konce světa
Rozšiř si obzory

Papírový kelímek rozhodně nebude příčinou konce světa

Až doposud jste si nechtěli kazit svoji image mytím nádobí? Nedělejte to ani teď. I když je trendem smýšlet a chovat se ekologicky, je třeba rovněž myslet kriticky a nevěřit všemu. Jednorázové plastové nádobí ideální není, ale papírový kelímek na pánskou jízdu klidně vezměte.

Papírové nádobí nepoškodí vaší ekoimage

Zvete kolegy a kámoše na víkendovou grilovačku? Připravte si dostatek jednorázového papírového nádobí. Patří i na zerowaste grilovací party. Vždyť papírové nádobí snadno shoří a žádnou velkou uhlíkovou stopu za sebou nezanecháte.

Mytí nádobí je mnohem méně ekologické. Po grilování je nádobí mastné a je nutné používat saponát. V myčce bez saponátů nádobí ani neumyjete, pouze vám myčka garantuje nižší spotřebu vody. Papírový tácek je proto ekologičtější než běžné nádobí.

Už je tady zase covid i podzimní virózy. Není nic horšího než si na party neustále vyměňovat skleničky. I když si vy pamatujete, kde jste tu vaši nechali, možná si již na vínu či pivu z ní pochutnává někdo jiný. Papírový kelímek má i v tomto své výhody. Svým přátelům jej popište. Kupte si třeba nějaké pěkné fixy, například ty s dvojitým psaním a s metalickým probarvením textu. Papírový kelímek se jménem tak dostane navíc parádní styl.

Pořiďte si papírové talíře, tácky a kelímky i do firmy

Velké využití má papírové nádobí ve firmách. Umožňuje snadno organizovat různé akce nejen pro zaměstnance. Na poradách s pohoštěním samozřejmě používejte klasické nádobí a raději si do firmy pořiďte myčku nádobí. Na různých party pro zaměstnance, obchodní partnery, na teambuidingu či akcích pro děti zaměstnanců je však jednorázové nádobí z papíru nejlepší. Pro děti díky němu můžete vytvořit dokonce i kreativní program. Postačí barvy, pár štětců lepidlo a nůžky a chvíli budete mít od dětí klid. Tvoření z papírového nádobí je určitě na chvilku zabaví.