Kde seženete hutní materiál a kdo vám ho zpracuje na míru?

Kontakt na spolehlivého dodavatele hutního materiálu se může hodit každému. No dobrá, každému zřejmě ne, ale čas od času přijde vhod i někomu, kdo nemá velkou stavební firmu či strojírenský závod a desítky zaměstnanců. Třeba máte menší firmičku, zámečnickou dílnu, případně patříte mezi kutily, kteří se nebojí výzev. Ať už je to jakkoliv, máme pro vás skvělý tip. Protože maloodběratelé nemají na růžích ustálo a zástupy dodavatelů na ně nečekají na každém rohu... Pokud jde o prodej hutního materiálu a služeb, které s daným sortimentem souvisí, vsaďte na Lumasteel.

Odborníci vám ušetří čas a námahu

Máte konkrétní představu, potřebujete materiály se specifickými rozměry, ale není ve vašich silách si polotovary připravit? V Lumasteelu s tím počítají a zajišťují zájemcům široké spektrum služeb. Dodavatel disponuje moderním technickým zázemím, které mu umožňuje rychlé, přesné a cenově dostupné zpracování nabízeného sortimentu: dělení tyčového materiálu, dělení, ohýbání a děrování plechů, ale také realizaci výpalků – vypálení jakéhokoliv tvaru na základě okótovaného výkresu... a samozřejmě i dopravu až k vám.

Potřebujete píchnout s armováním?

Neobejdete se bez jednoduchých třmínků? Obraťte se na Lumasteel a do 100 kusů jich můžete mít do druhého dne. V případě složitější zakázky počítejte s o něco delší, ale přesto stále velmi rychlou realizací. Armovna je připravena na drobné i velké zakázky. Na odborníky z Lumasteelu se navíc můžete obrátit také s dotazy. Ochotně s vámi zkonzultují vaše záměry a doporučí vám vhodný technologický postup. Pomohou vám s návrhem konstrukce a poté ji dle dohody vyrobí a dodají. Resumé? Komplexní služby Lumasteelu vás překvapí kvalitou i cenou. Podrobnosti o hutním materiálu, aktuální ceník a kontaktní údaje najdete na lumasteel.cz.

Publikováno: 14. 02. 2019

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová