Nepodceňujte pravidelné čištění automatického kávovaru

Automatický kávovar vám pouhým jediným stisknutím tlačítka připraví vaše oblíbené espresso, cappuccino či latte. Užívejte si lahodnou chuť kávy každý den!

O kávovar po záruce pečujte častěji

Abyste si svou oblíbenou kávu mohli každý den vychutnávat od samého rána a kdykoliv během dne, je nutné pravidelně o přístroj pečovat. Pokud už váš model není v záruce, dopřejte mu generální údržbu a servis od našich zkušených techniků. Kávovar se vám odvděčí chutnou a voňavou kávou a v neposlední řadě dlouhou životností. Obecně platí, že pravidelné servisy, pokud kávovar nevykazuje žádné chyby, se mají provádět každý rok až dva. A to i v případě, že kávovar pravidelně odvápňujete a čistíte dle pokynů výrobce!

Opravy a servis kávovarů Philips a DeLonghi

Uplynulo další období, kdy váš kávovar potřebuje pravidelný servis, nebo jste si všimli, že už nepřipravuje kávu tak, jako dříve? Zavolejte si nás pro servis kávovarů. V Plzni a okolí si Váš přístroj zdarma vyzvedneme, z ostatních částí republiky jej stačí předat do rukou našemu kurýrovi. Naši technici kávovar zkontrolují, provedou údržbu v podobě výměny těsnění, seřízení jednotlivých komponent, provedou chemické odvápnění a čištění difuzoru od kávové sedliny a kávového oleje. Pro opravy kávovarů napojíme přístroj na diagnostiku, zjistíme závadu, o které vás budeme neprodleně informovat, včetně cenové nabídky na opravu. Záleží jen na vás, zda si kávovar u nás necháte opravit, nebo vám jej vrátíme ve stejném stavu zpět. Opravy provádíme zpravidla do tří dnů.

Nabízíme zánovní a repasované kávovary za výhodné ceny

Přestal vám kávovar fungovat a už se nevyplatí jej opravovat? Nebo si chcete udělat radost novým kávovarem, ale nechcete utrácet zbytečně za drahý model? Podívejte se na naši nabídku repasovaných a zánovních kávovarů s minimálně roční zárukou. S výběrem kávovaru vám poradí naši odborníci přímo na prodejně ve Zbůchu u Plzně.

Publikováno: 23. 12. 2022

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová