Nafukovací kostýmy pro muže se smyslem pro humor: Hovínko, dýně i prasátko

Vedle vzhledu a společenského postavení mají ženy na mužích nejvíce rády smysl pro humor. Důležité je umět nejenom dámský protějšek pobavit, ale také si umět udělat legraci sám ze sebe. Pokud se přitom zrovna chystáte na maškarní bál, firemní večírek nebo třeba oslavu narozenin, máte ideální příležitost: vtipně se převlékněte a dokažte, že si ze sebe umíte vystřelit. Originální nafukovací kostýmy jsou k tomu jako stvořené!

Už jste někam přišli jako hovínko?

Ne, neděláme si legraci, čtete správně. Odvážným způsobem, jak vzbudit pozornost všech známých i neznámých účastníků dané akce a dokonale obecenstvo pobavit, je bezpochyby obléct si na sebe nafukovací kostým – hovínko. Do tmavě hnědého, mohutného a přesvědčivě tvarovaného výkalu (který však nepáchne) s namalovaným smajlíkem se vejde dospělá osoba vysoká od 160 do 185 cm. Výhodou je, že kostým není třeba doplňovat dalšími prvky. Pro dokonalý efekt stačí, když si k němu vezmete tmavé kalhoty, ponožky a boty.

Roztomilé růžové prasátko

Kolikrát vám někdo jen za minulý týden řekl, že jste „pěkné prase“? Ačkoliv se toto číslo v jednotlivých případech bude lišit, v 99 % případů bude vyšší než 0. Takže proč tím prasetem alespoň na jeden večer nebýt? A teď rozhodně není řeč o tom, abyste se „jako prase“ zlili alkoholem. Dosáhnout toho můžete tak, že si navlečete nafukovací kostým – prasátko. Jedno je jisté: na tenhle karneval nezapomenete vy, ale ani ostatní návštěvníci. Dost možná vyhrajete cenu pro nejlepší masku a hlavně – v kostýmu prasete vám nakonec i nějakého toho panáka navíc lze prominout.

Ideální volba na Halloween

Zatímco předchozí (hlavně to hovínko) dvě masky budou v různých společnostech působit méně či více vulgárně, tato nikoliv. Nafukovací kostým – dýně se hodí především na halloweenskou párty, ale úspěch s ním sklidíte i na dětské oslavě narozenin, kde všechny přítomné ratolesti budou z obrovské, pochodující a usměvavé zeleniny paf.

Publikováno: 20. 02. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Ohákni se

Autor: Denisa Štumplová