Nech si poradit

Jak sbalit tu pravou ženu

Máte ve svém okolí ženu, která se vám líbí a kterou chcete sbalit a případně s ní navázat vážný vztah? Pokud nevíte, jak na to, budce se vám hodit několik osvědčených rad a postupů, které už dopomohly mnoha mužům k tomu, aby získali svou vyvolenou. Jak tedy sbalit ženu?

Buďte sebevědomí

Žádná žena nemá ráda muže, který je nerozhodný, který působí zakřiknutě a neví, co v konkrétních situací dělat. Pokud hledáte návod, jak sbalit ženu, pamatujte, že základem by mělo být hlavně vaše sebevědomí. Působte rozhodně a bude to vaše plus. Pozor však na přehánění, jelikož takzvané chvástání a machrování není na místě.

Nezapomínejte chválit

Ženy rády slyší slova chvály. Muži jim je často neříkají, jelikož se stydí. Proto buďte jiní a snažte se o nezbytná slova chvály. Pochvalte jí oblečení, stejně jako třeba účes. Můžete k tomu přidat i několik romantických slov. S nimi však opatrně, jelikož stále musíte působit jako muž, nikoliv jako metrosexuál. Ženy mají rády romantiku, ale zároveň moc nemusí až příliš zženštilé a nadmíru citlivé muže.

Pozornost je základem

Pokud budete pozorným mužem, žádná vám neodolá. Soustřeďte se na drobnosti, které vám v konečném součtu budou hrát do karet. Podržte jí dveře, pověste kabát, přistrčte židli, nalijte sklenku vína. To vše jsou věci, které by měl muž dělat. Když půjdete i správně ze schodů a do schodů, už se dá téměř říci, že máte vybráno. Správná žena to ocení.

Snažte se poslouchat

Pravděpodobně ten největší problém, se kterým si bohužel budete muset poradit. Je to naslouchání, které by mělo být spojeno i s adekvátními reakcemi. Je jasné, že řada věcí vás nebude zajímat. Nedávejte to však najevo a snažte se, že budete působit jako muž, který nejenom naslouchá, ale snaží se i poradit – i když vám některé problémy přijdou malicherné. I toto je osvědčený postup, jak sbalit ženu, po které toužíte.

Spoustu dalších tipů najdete v online magazínu Tvůj den.

Reklama

Sháníte stylový mobilní telefon? Vsaďte na špičkový iPhone 8 od značky Apple!

Chtěli byste se naučit se zbraněmi jako bájní samurajové, ale chybí vám potřebné vybavení? Meče, katany, ale i další kvalitně zpracované zbraně zakoupíte výhodně v Outfit 4 Events!

Zvažujete darování spermatu k umělému oplodnění? Využijte služeb centra asistované reprodukce EUROPE IVF Praha.

Stránky co mají šmrnc