Aktivní život s pomocí Apple Watch

Není vůbec pravda, že klasické hodinky jsou už dávno za zenitem. I ty mají pořád co nabídnout, nicméně éra chytrých alternativ se nezadržitelně blíží ke svému vrcholu. Dnes má každá alespoň trochu větší technologická firma v tomto segmentu své zastoupení. Kdo však chce nosit na ruce opravdovou kvalitu, a to ve všech směrech, měl by se zaměřit pouze na Apple Watch, jež patří na vrchol potravinového řetězce chytrých hodinek.

Pomáhají ubírat na váze

Apple Watch jsou zajímavé nejen svým provedením, respektive pokročilými technologiemi, ale také funkcemi. Jednou z těch nejpoužívanějších je krokoměr. S jeho pomocí se dá kupodivu docela dobře hubnout, jen je nezbytné dodržovat nastavené limity. Krokoměr mají i jiné druhy hodinek, nicméně tam nebývá tak přesný jako v tomto případě. S Apple Watch má člověk skutečně jistotu, že ušel přesně tolik kilometrů, kolik ukazuje obrazovka. Obdobně důležitou funkcí, tentokrát pro aktivní sportovce, je měřič tepu. I ten je vysoce přesný, což je zásadní. Například pro hubnutí je nezbytné držet se co nejdéle v takzvané aerobní zóně. Ta se dá poznat i pocitově, kdy člověk může dýchat ještě plynule, avšak už se potí. Mnohem lepší je ovšem mít stoprocentní jistotu, jelikož pocity nás mohou často klamat.

Co dělat při poruše?

Každý, kdo se někdy díval na ceny výrobků společnosti Apple, nejspíše tuší, že ani jejich hodinky nebudou úplně nejlevnější záležitostí. Proto je výhodné je opečovávat, potažmo je příliš nevystavovat riziku. Nehody se ovšem dějí i přes ostražité chování a její následky je pak potřeba vyřešit. V tomto případě by se o to měli postarat technici v iWatch servisu. Ti dokáží identifikovat případné potíže a následně je odstranit, často dokonce během pár minut. Zvládnou řešit i složitější opravy typu výměna displejů Apple Watch. Také zde většinou zákazník nemusí čekat několik dní.

Publikováno: 23. 06. 2022

Kategorie: Buď fit

Autor: Denisa Štumplová