Nadešel čas vytunit si karavan. Pořiďte si příslušenství, které posouvá kempování na další level!

Rok se s rokem sešel a zanedlouho slavnostně zahájíme letošní kempingovou sezónu. Milovníci karavaningu ze všech sil leští své mobilní příbytky a nemohou se dočkat, až zase na pár dní vymění civilizaci za divočinu. Patříte mezi ně a rádi byste si z letošního kempování přivezli ještě více zážitků než v předchozích letech? Doplňte sortiment příslušenství svého karavanu o pár praktických položek. Vybrali jsme pro vás několik věcí, bez kterých si kempování nedokážeme představit.

Propadněte grilování

Přemýšleli jsme, jestli kempingové grily vůbec zmínit, protože kdo negriluje, není Čech. Ale třeba se vám poslední robil nebo je příliš malý. Udělejte si radost a vykročte do nové sezóny s vychytaným grilem, na kterém připravíte nejlepší steaky i křupavou zeleninu. A určitě si k němu pořiďte pořádný zapalovač – třeba Primus PowerLighter.

Více času stráveného venku

Pokud s sebou nevozíte praktický kempingový nábytek, který vám umožní vegetovat na čerstvém vzduchu, máte nejvyšší čas si jej koupit. Ve složeném stavu moc místa nezabere a díky markýze na něm můžete vysedávat i ve chvíli, kdy se počasí tak trochu zblázní.

Automatický satelit pro takové to večerní sledování

Kempování je sice skvělý způsob, jak na chvíli vypnout, ale pokud si ho nedokážete představit bez sledování oblíbených kanálů – vyšperkujte svůj karavan o automatický satelit. Není levný, ale umí se sám natočit tak, aby dosáhl nejlepšího příjmu signálu. Pro vás to znamená jediné – už žádné čarování s parabolou.

Regulátor plynu

Jak elegantně přepínat mezi dvěma plynovými lahvemi a mít možnost využívat plynová zařízení i během jízdy? Doplňte karavan o regulátor plynu. Skvělou volbou je DuoControl CS.

Booster pro rychlejší a kvalitnější nabíjení

Elektronické zařízení zvané booster slouží k urychlení nabíjení a celkovému zlepšení kvality dobíjecího cyklu. Mimo to má pozitivní vliv na životnost trakční baterie. Vzhledem k množství elektroniky, kterou průměrný karavanista používá, tato věcička vskutku přichází vhod! Všechny výše uvedené doplňky a příslušenství pro karavany seženete na svetkaravanu.cz.

Publikováno: 03. 03. 2020

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová