Olivové produkty se těší přízni nejen pod vánočním stromkem

Vybírat dárky je někdy složité, bez ohledu na to, o jakou příležitost konkrétně jde. Jmeniny, ale třeba i narozeniny, výročí svatby, promoce, významná rodinná událost, která má pro vaši domácnost doslova až magický význam. Někdy ani nemusíte v obchodech strávit moc dlouhou dobu, netrapte se proto hledáním jehly v kupce sena, když můžete sáhnout po něčem, co rozhodně potěší. Produkty z oliv jsou přírodní, ale i zdravé – platí to pro samotný olej, jenž najde uplatnění v každé kuchyni, ale například i kosmetiku, která pohladí pleť a příznivý vliv bude mít i na vaši bujnou kštici.

Je pravda, že pro někoho, u koho neznáte okruh zájmů, se hledá trochu obtížněji. Pak je namístě vybrat univerzální dárek, jenž potěší široké spektrum obdarovaných a nemůžete s ním tedy prakticky vůbec chybovat.

Vybírejte s úsměvem a nadhledem, dárek pro ženu si zaslouží velkou pozornost, neboť s olivami zabodujete prakticky vždy – ať už obdarovanou vlastně ještě příliš neznáte nebo ji potkáváte každý den doma. Designová lahvička olivového oleje potěší nejen svým vzhledem, ale také obsahem, protože rozdíl proti konvenční produkci ze supermarketů je u farmářských dobrot znát na první pohled. Totiž, pokud vybíráte olivový olej, měli byste znát doporučení odborníků, kteří mluví jasnou řečí. Jen označení extra panenský nestačí, dobře si prohlédněte i cenovku a ideální bude i velmi nízká hodnota acidity. Zaměřte se na polyfenoly, látky, co omlazují a dodávají vitalitu celému tělu. Pokud ochutnáte olivový olej od soukromých farmářů, budete mít lepší přehled. Takže proč to nezkusit?

Publikováno: 14. 01. 2021

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová