Softshellová bunda – univerzální kousek, který se neztratí v šatníku žádného muže

Softshell si jako materiál už dávno našel cestu do našeho pánského šatníku. Nejdříve jsme jej vzali na milost jako materiál pro praktickou sportovní bundu. Dnes už však nezklame ani jako celoroční pánská bunda. Softshellové bundy jsou kousek, kterého se hned tak nevzdáme. Oblíbená fleece bunda nám vždy nestačí. Softhell bunda pánská je mnohem univerzálnějším kouskem šatníku. V běžném hřejivém provedení, tedy s teplou spodní vrstvou, je ideální bundou do každého počasí a rovněž pro jakoukoliv aktivitu.

Softhell bunda je nepromokavá, větruvzdorná a prodyšná

Díky těmto vlastnostem se dokážeme třeba i v nevyzpytatelném jarním počasí obejít téměř bez deštníku. Softshellová bunda má kvalitní impregnaci, která odpuzuje nejen vodu, ale i nečistoty. I proto je oblíbená pro jízdu na kole, outdoor aktivity, ale třeba i na běžky. Teplá softshell bunda se skládá ze dvou vrstev – z vnější vrstvy s membránou, která zajišťuje funkční vlastnosti bundy, jako je již zmíněná nepromokavost, větruvzdornost, ale i prodyšnost, a z vrstvy vnitřní – z hřejivého fleece. Takovou je například pánská softhellová bunda od Lambeste Textil. Hodí se skutečně do každého počasí a díky svému universálnímu designu ji využijete nejen pro volnočasové aktivity, ale směle v ní můžete i do práce. Hodí se pro jaro a podzim, mnohdy si s ní vystačíte i v zimě. Softshell bunda však existuje i v odlehčené letní light verzi. Odolnost proti větru i vodě a prodyšnost bundě zůstávají. Pod membránovou vrchní vrstvou však už není teplá vrstva. Rovněž vrchní vrstva je odlehčená a je z tzv. light softshellu.

Oblečte se stejně s partnerkou

Naše polovičky to mají rády. Kupují nám stejná trika, jaké nosí ony. Na ples nám „vnucují“ košili nebo alespoň kravatu v barvě jejich šatů. Pojďte je překvapit a pořiďte si s nimi stejnou bundu. Softshellová bunda dámská v šedém melíru od James&Nicholson má v e-shopu Lambeste.eu i svůj protějšek pro nás muže. Bundy vypadají skvěle a hodí se i pro každodenní nošení. [gallery columns="2" link="none" size="full" ids="245,246"]  

Publikováno: 21. 05. 2019

Kategorie: Ohákni se

Autor: Denisa Štumplová