Katarze pro muže, aneb jak okusit jablko poznání

Už z biblické doby, kdy Eva svedla Adama, aby okusil jablko poznání, platí, že ženy jsou nádoby hříšné, nemají rády zákazy, ani příkazy a věřit, to se jim teprve nedá. Odpradávna inklinovaly k duchaření, magii a černým kočkám, klaněly se nejrůznějším bůžkům a věřily na pověry, aby si vysvětlily jevy, které v té době neměly vědecké vysvětlení. Dnes, v době vědeckého pokroku a tvrdých dat konzumu, kdy se „jede na výkon“, se do sfér esoteriky noří i muži. Proč se tomu děje?

Muži mění přístup

Přestože jsou muži od přírody pragmatici a máloco je vyvede z míry, nedostatek duchovna obrací vzhůru i jejich životy. Člověk není stroj a něco mezi nebem a zemí existovat musí, říká si i čím dál více lidí, kteří mají tah na branku, mají úspěchy v kariéře a nebo jsou přesvědčením workholici. A co teprv, když se něco zadrhne a varovný prst zaťuká?! Ať už jsou to zdravotní problémy nebo nečekaný zvrat v rodině.

Když chlapy ovládá strach

Zejména hranice mezi životem a smrtí muže nesmírně děsí. Dožadují se okamžitého věštění, aby zjistili, jaká hrozba nad nimi vězí a čeho se mají vyvarovat. Jednorázový výklad karet ale jejich problém obvykle neřeší. S lidskou duší a nadpřirozenem je třeba pracovat pomalu a systematicky. K uvolnění čaker, aury, energií, stimulace andělů strážných a celkovému se uvolnění i zklidnění dochází až po opakované osobní meditaci a pravidelné návštěvě kartářky.

Poznejte své limity

Mužská duše je psychoterapeuticky složitější. Muži dá větší práci uvěřit metodám vědmy, aby dosáhl dokonalé katarze. Očista duše přináší sebepoznání a utříbí životní hodnoty podle skutečné důležitosti. Věštba z karet je nejsnadnější cestou, jak nalézt klid a poznat své limity. Dokáže vám nastínit životní cestu, kterou můžete jít pro vlastní blaho, nebo naopak varuje před krůčky vedoucími k fatální zkáze. Věštírna Orisio zprostředkuje pomyslné jablko poznání každému muži, kterému se tato slova „zaryla pod kůži“. Samozřejmostí je vysoká profesionalita a diskrétnost. On-liny služby jsou k dispozici 24 hodin denně, sedm v týdnu, 365 dní v roce.

Publikováno: 30. 09. 2020

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová