Plastická chirurgie vyléčí pošramocené sebevědomí

Jak jsme si bohužel všichni vědomi, ne každému z nás příroda skutečně dopřála. Pokud se neřadíte mezi ty šťastlivce s postavou snů a obličejem, jenž může směle zdobit titulky módních časopisů, pak si určitě čas od času na tuto nespravedlnost zanadáváte. Naštěstí je tu plastická chirurgie, která dokáže opravit to, na co byla matka příroda skoupá.

Zaměřeno na ženy

Není žádným tajemstvím, že plastika prsů je u dámského pokolení nejpopulárnějším chirurgickým zákrokem. I když se mužům může zdát poprsí jejich ženy dokonalé, ony s ním ve většině případů spokojené nejsou. Buď je moc malé, velké, asymetrické, povislé, nebo má vadu na kráse v podobě vpáčených bradavek či nadměrných dvorců. S tím vším si plastická chirurgie hravě poradí. Na webových stránkách https://justan.cz/sluzby/plastika-prsou se o plastice prsů dozvíte vše.

Zvětšení prsů – u mužů to nejžádanější

Na zmiňované stránce jsou detailně popsány postupy týkající zvětšení, zmenšení či modelace prsou. Zůstaneme-li u atraktivního zvětšování, to se většinou provádí pomocí gelových silikonových implantátů. Zcela jistě vás na webu zaujme fotogalerie augmentace neboli zvětšení prsů. Jak je patrné, lékaři odvádí skutečně perfektní práci, neboť poprsí po operaci vypadá velmi přirozeně. A to je žádoucí.

Pro jiskru v oku

Řada mužů si postupem věku posteskne, že už jim chybí pověstná jiskra v oku, díky níž byli pro ženy atraktivní. Zavítáte-li na stránku https://justan.cz/sluzby/operace-ocnich-vicek, zjistíte, že existuje velmi jednoduchý způsob, jak to napravit. Oko, přes nějž je přepadlé víčko, totiž moc nejiskří. Samotný zákrok nezabere víc jak 45 minut, přesto vám několik let ubere. Rázem se vám rozšíří zorné pole, což není nikdy na škodu. Tento zákrok nevyžaduje dlouhodobou rekonvalescenci. Fit budete zhruba za 2 dny.

Publikováno: 24. 11. 2021

Kategorie: Buď fit

Autor: Denisa Štumplová