Potřebujete pomoct s vyklizením bytu? Obraťte se na profesionály

S velkou pravděpodobností znáte přísloví, že je lepší vyhořet než se stěhovat, což při vyklízení nemovitosti platí dvojnásobně. Pokud jste si zakoupili starý rodinný dům či rekreační objekt, případně jste nějakou nemovitost zdědili, nejprve se musíte pustit do vyklízení. V následujících řádcích vám představíme společnost, která se takovým činnostem věnuje, a tím vám ušetří spoustu práce. Vyklízení bytů, rodinných domů, sklepů, půdy i chat je lepší svěřit do rukou někomu, kdo se takové oblasti věnuje. Počítejte totiž s tím, že se neobejdete bez dodávky či vozíku, v některých případech budete potřebovat i větší kontejnery. Stejně tak byste museli sehnat i lidi, kteří by vám pomohli. Jestliže se chcete takovému procesu vyhnout, nadchnou vás služby společnosti Prodafi.

Čas jsou peníze

Stěhování i vyklízení je časově náročné. Opravdu chcete volný čas věnovat ne příliš příjemné práci? Strávit ho můžete raději s rodinou či přáteli, nemyslíte? V některých situacích je vyklízení nemovitosti i psychicky náročné, zejména v případě úmrtí někoho blízkého. Prodafi poskytuje vyklízení bytů v Praze i okolí. Postará se o vyklízení nejen bytů a domů, ale také pozůstalosti, kanceláří a nebytových prostor, sklepů, půd a podobně. V portfoliu služeb najdete i odvoz starého nábytku a suti, případně odstranění holubího trusu.

Cílem je spokojenost zákazníků

Prodafi zaměstnává odborníky, kteří odvádí perfektní práci a dosahují skvělých výsledků. Zkrátka neslibuje, prostě koná. Už na samotném počátku jsou stanoveny podmínky obou stran, které společnost maximálně dodržuje. V případě, že něco nebude v silách pracovníků, tak vám to narovinu řeknou. Jestliže máte o služby zájem, nechte si zaslat nezávislou kalkulaci. Vůbec k ničemu se nezavazujete. Pokud byste nebyli spokojení s cenou, tak nemusí ke spolupráci dojít. Všechno je jen o domluvě.

Publikováno: 23. 06. 2022

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová