Potřebujete přeložit důležitý text? Svěřte ho odborníkům

Máte text, který potřebujete přeložit do cizího jazyka? Pokud sami nemáte kvalifikace profesionálního překladatele, neváhejte a svěřte text odborníkovi. Jedině od toho dostanete skutečně kvalitní překlad. Nevíte, kde ho najít? Obraťte se na společnost FOTION, s.r.o., která provozuje stránky Profiprekladatel.cz. Nabídka služeb je pestrá a nespočívají pouze v překladu z/do angličtiny, ale i mnoha dalších jazyků.

Proč byste si neměli překládat texty sami?

Ve svých očích možná ovládáte potřebný cizí jazyk perfektně, ale věřte, že určitě máte mezery. Napsat text bez jediné chybičky není jednoduché ani v češtině. Řada Čechů chybuje i v úplně základních věcech. Pokud byste se do překladu pustili sami, riskujete vysoký počet pravopisných i stylistických chyb. Jestliže jde o neoficiální text, nenastala by taková pohroma, pokud se ovšem jedná o důležitý úřední dokument, šlo by už o hodně. Kvůli nesprávnému překladu vám nehrozí pouze ostuda. Může se také stát, že špatné formulace a volba nevhodných slov způsobí špatnou srozumitelnost. Dost možná se změní vyznění celé zprávy, text nabere jiný význam. To určitě nechcete! Profesionálnímu překladateli se to nestane. Překlad provede na velmi vysoké úrovni a naprosto bez chyb.

Profipřekladatel.cz

Na českém trhu nebylo dost společností s kvalitními a komplexními překladatelskými a tlumočnickými službami. Změnit to chtěla společnost, která provozuje stránky https://profiprekladatel.cz/cs/. Vznikla v roce 2005, za sebou má tedy téměř 15 let praxe a zkušeností. Zkušený tým se skládá z rodilých mluvčích. Před nástupem do společnosti musejí projít náročným výběrovým řízením, kterým projdou jen ti nejlepší z nejlepších. Využít lze překladu do cizího jazyku nebo naopak z cizího jazyku do češtiny. Klienti nejčastěji hledají angličtina – překladatel, ve společnosti však působí i další odborníci. Obrátit se na ně můžete např. s překladem němčiny, polštiny, rumunštiny, arabštiny norštiny a mnoha dalšími. K dispozici jsou překladatelé všech jazyků, které byste mohli potřebovat.

Publikováno: 21. 09. 2019

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová