Pracovní oblečení v Brně a nejen tam – nakoupíte jej online

Pojďte se obléct do práce i obléct své zaměstnance a spolupracovníky. Pracovní trička i kompletní pracovní oblečení nabízí Xfer.

Dejte styl svému podnikání vhodným pracovním oblečením

Tričko je obvykle základem každého pracovního oblečení. Právě u něj můžete začít, a pokud potřebujete šetřit, i skončit s brandingem pracovního oblečení pro vaše zaměstnance. Pracovní trička lze obrandovat, doladit do firemních barev a dát tak najevo, že jste ten správný tým pro své zákazníky.

Trička, která budou vaši zaměstnanci milovat

Není tričko jako tričko. Neforemné střihy, nevhodná velikost, nízká kvalita – takové pracovní oblečení umí zaměstnance odradit. Ženy chtějí, aby jim to slušelo i v práci. Kdo hledá pracovní oblečení v Brně, anebo jej chce nakoupit online, měl by zvolit Xfer. Nabízí obrovský sortiment triček v mnoha střizích a v až neuvěřitelném spektru barev, některé též se vzory. Volit si máte možnost trička v gramáži od 80 gramů, až zhruba do 245 g a někdy i více. V nabídce jsou trička ze 100% bavlny i z dalších moderních a funkčních materiálů. Trička jsou k dispozici s dlouhým rukávem, s krátkým rukávem, bez rukávu i tílka.

Xfer, to nejsou jen pracovní trička

V mnoha oborech si s tričky pro zaměstnance a spolupracovníky nevystačíme. Xfer prodává kromě triček a polokošilí rovněž pracovní košile, blůzy, kalhoty, šortky, svetry, zástěry, bundy i vesty. Vyberete si pracovní oděvy pro celou řadu profesí. Nechybí ani reflexní oblečení a oblečení, kde jsou preferovány především módní trendy. Protože když trendy děláte, potřebujete stejně i vypadat. Třeba v beauty salonu či v kadeřnickém salonu musíte vypadat módně, protože kdo si vybere na změnu svého vzhledu kosmetičku či kadeřnici, která má zanedbaný svůj účes, make-up a nedala si záležet ani na výběru pracovního oblečení?

Publikováno: 28. 12. 2020

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová