Praha – dopravní značení: to je sortiment TOP Znak

Návrh, prodej, pronájem, instalace a aplikace – tak lze shrnout služby firmy TOP znak v oblasti dopravního značení. Na trhu působí již řadu let a úspěšně se podílí na stavbách nejen na území Prahy, ale i mimo ni. Mladý tým nabízí velice flexibilní přístup k požadavkům svých zákazníků. Základem je prodej a pronájem dopravního značení – vodorovného i svislého. Sortiment lze zakoupit i prostřednictvím e-shopu firmy. A to včetně parkovacích sloupků a zábran, baliset. Koupit lze též zpomalovací prahy a dopravní zrcadla. TIP: E-shop s dopravním značením najdete na webové stránce https://www.topznak.cz.

TOP Znak však rovněž provádí na klíč kompletní realizaci dopravního značení

Vodorovní dopravné značení (VDZ) provádí firma jak strojně, tak ručně. Společnost nabízí světelnou signalizaci i semafory pro řízení kyvadlové dopravy, například v případě překážek na silnici. Zajistí zabezpečení dopravních uzavírek, záborů a výkopů.

Nechte si zajistit kompletní DIO

Firma se specializuje též na projektování dopravně inženýrských opatření, známých jako DIO. Služba je opět zcela na klíč. Takže v TOP Znak pro vás nepřipraví pouze projekt, ale zařídí jeho schválení na příslušných úřadech, včetně Policie České republiky.

Potřebujete si pronajmout nebo nainstalovat dopravní značení?

S odborníky z firmy TOP Znak se domluvíte velice rychle. Pronajmout si lze přechodné vodorovné i svislé dopravní značení, dopravní zařízení, plastová svodidla, světelnou signalizaci i lávky pro pěší. Dopravní značení, zařízení i dopravní zrcadla vám firma taktéž namontuje. Stejně tak i zpomalovací a vodící prahy, balisety a též parkovací sloupky a zábrany. Hledáte-li tedy služby v oblasti Praha – dopravní značení, ale i tyto práce na jiném místě ČR, oslovte firmu TOP Znak. Má za sebou skvělé reference, celou řadu realizací a s tím spojené obrovské množství zkušeností i při řešení nestandardních problémů.

Publikováno: 21. 03. 2020

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová