Tipy na TOP dárky, díky kterým u ní zabodujete!

Kdy jindy udělat dojem na svou životní lásku než během nejkrásnějších svátků v roce? Pokud Ježíška nepodceníte a vyberete pro ženu svého srdce něco, co ji zaručeně potěší, stoupnete u ní v ceně. Ale po jakém dárku sáhnout, když nemáte na účtu desítky tisíc korun? Vánoce vás nemusí finančně vyčerpat a rozhodně se kvůli dárkům nemusíte zadlužovat. Vsaďte na některý z následujících tipů - dokážeme vám, že i z pohodlí domova seženete skvělé kousky! Tip: Lovili jsme v kategorii dárků pro ženy, takže pokud sdílíte životní cestu se ženou, která má typicky mužské záliby, bude vás zajímat spíše široká nabídka dárků pro muže.

Stříbrný přívěsek srdíčko s řetízkem

Ženy milují pěkné šperky většinou příliš neřeší, jestli si rozbalí diamanty, nebo zirkony. Nepopíráme, že by si vaše lepší polovička nechtěla rozbalit exkluzivní sadu od Cartiera, ale jistě se nebude zlobit ani za něco mnohem levnějšího. Potěšíte ji i stříbrem: přívěsek ve tvaru srdce s řetízkem je dobrou volbou!

Fotorámeček s nej momentkami

Připomeňte ji společné chvíle pomocí stylového fotorámečku. Vyberte fotky zachycující momenty, které se vám navždy vryly do paměti a darujte je své milované v nápadité formě. Jak romantické gesto!

Designový svícen

Ženy milují romantickou atmosféru. Docílíte jí poměrně snadno – stačí zapálit pár svíček a je to! Samozřejmě byste je měli před tím umístit do stylových svícnů. Ty navíc poslouží jako krásná dekorace i ve chvíli, kdy svíčky nebudou hořet.

Dobrá kniha

Muž a žena od Michala Viewegha, Zakázané ovoce od Jojo Moyesové, Analfabetka, která uměla počítat od Jonase Jonassona... darujte své lepší polovičce knihu a ukažte jí, že máte cit pro dobré čtivo.

Cokoliv s levandulí

Kosmetický balíček, parfém... většina žen nedá na levandulové produkty dopustit. Kombinace neodolatelné vůně a jemné barvy udělají s křehkou duší hotové divy! Levandule je zkrátka trendy a může vám vydláždit cestu k romanticky prožitému večeru. Tak proč toho nevyužít? A kde všechny tyto krásné dárky pro ženy seženete z pohodlí domova? Uvařte si kafe, nebo si otevřete "lahváče" koukněte na darek.cz.

Publikováno: 13. 10. 2018

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová