Život v Praze znamená velkou šanci pro budoucí kariéru

Chcete se usadit tam, kde máte šanci dojít ve svém oboru až na samý vrchol? Jistě, jedna z českých lokalit je vysoko nad těmi dalšími, Praze jednoduše nemůže vůbec nic konkurovat. Proč se potom nepodívat na Žižkov, jenž se dynamicky mění a dostává úplně novou tvář? Historický charakter místa samozřejmě zůstane zachován, ale nová obchodní čtvrť, která zde pomalu vyrůstá, nabídne řadu nových pracovních příležitostí a také rozšíří občanskou vybavenost v širokém okolí. Máte chuť být součástí regionu, který je hrdý a má před sebou velmi atraktivní budoucnost? Stačí přitom jen málo!

Obchody, školy i restaurace jsou blízko

Zaujal vás také luxusní byt na Praze 3? Velkou výhodou je nejen jeho moderní a vzdušný vzhled, ale také okolí, v němž najdete nákupy i zábavu pěkně vedle sebe. Malešický park nebo oblíbený park Parukářka, to jsou dobré tipy na odpolední procházky po náročném dnu v práci. Najdete tu také sportoviště, vašim dětem jistě jednou přijde vhod místní gymnázium, a když se rozhodnete jet na druhý konec hlavního města, uvítáte výbornou dopravní obslužnost. Blízká zastávka autobusu totiž znamená, že se brzy dostanete na stanici metra a pak už je všechno jenom na vás. Supermarket je pak sázkou na jistotu, když budete potřebovat doplnit zásoby potravin ve spíži. Žižkov je oblíbeným místem nejen pro mladé rodiny, můžete se o tom už brzy přesvědčit.

Praha 3 brzy dostane nový kabát

Pokud se chcete dozvědět více, stačí jen málo. Navštivte stránky byty.navackove.cz a budete mít o celé věci mnohem jasněji. Dozvíte se více o standardech jednotlivých bytových jednotek, jejich výměře a také cenové hladině, za kterou se nabízejí. Zaujal vás byt 1+kk s výměrou necelých 32 metrů čtverečních, který má prostorný balkon? Nebo dáte přednost 5+kk, který vládne 115 metry?

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová