Co čekat od erotické masáže?

Určitě ne klasický sex. Pokud toužíte po těchto službách, budete se muset vydat jinam, protože masérky je v popisu práce rozhodně nemají. Na druhou stranu, taková dobrá erotická masáž je kolikrát ještě lepší než to, co byste zažili s prostitutkou. Navíc se člověk nemusí bát, že něco chytí. Názor, že erotická masáž = sex, je v Česku poměrně rozšířený. Pojďme tuto mylnou domněnku uvést na pravou míru.

Co si představit pod erotickou masáží?

U klasické masáže se vás masér či masérka dotýká a uvolňuje svaly, tato varianta je navíc ještě erotická – masáž zahrnuje také masírování intimních partií, masérka může používat celé své tělo. Konkrétní průběh záleží na tom, jakou variantu si vyberete. U masáže penisu se samozřejmě věnuje zejména vaší chloubě. U body-to-body masáže klouže vlastním tělem po vašem těle. Při klasické relaxační erotické masáži se masérka věnuje celému tělu včetně intimních partií. Častou otázkou je, zda při masáži dojde k orgasmu. Obvykle ano, i když to není primárním účelem. Masérky se spíš snaží oddalovat ho, pak přichází v ještě bouřlivějším provedení, než jste zvyklí.

Jak probíhá erotická masáž?

Všechno začíná objednáním. Žijeme v 21. století, takže na erotické masáže Praha se dnes bez problémů objednáte online. U objednávky si vyberete, o jakou slečnu masérku máte zájem. Na webu si prohlédnete fotky i přečtete míry masérek. Je-li vám jedno, jaká kráska se o vás postará, uvedete, že na masérce nezáleží. Při objednávce si také vyberete, o jakou konkrétní masáž máte zájem. Na začátku jdete i s masérkou do sprchy, poprvé ji tedy uvidíte v županu. Ze sprchy už oba pokračujete nazí, což je příjemné. Nemusíte se cítit divně, že vy jste v rouše Adamově a masérka oblečená. Pak ulehnete a masáž může začít!

Co na to manželka/přítelkyně?

Názory bývají různé, ovšem podle spousty žen erotická masáž není nevěra. Některé dokonce své partnery na masáže posílají, případně tam chodí s nimi. Partnerská erotická masáž je zážitek, který vám může pomoci ozvláštnit milostný vztah.

Publikováno: 20. 06. 2020

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová