Na pořádné oslavě nesmí chybět živá hudba. Objednejte si Cimbálku Vltava a zažijte nefalšovanou atmosféru moravského sklípku!

Budete pořádat svatbu, rodinnou oslavu narozenin, firemní večírek nebo podobnou akci plnou zábavy? Dejte si na ní co nejvíce záležet, pohrajte si se všemi detaily, aby byli všichni nadšení a odnesli si domů skvělé zážitky. Věřte, že se taková akce neobejde bez živé muziky.

5 praktických tipů pro organizátory

  1. Sepište si seznam úkolů, které vás ještě čekají. Lépe se ve své roli zorientujete.
  2. Rozešlete pozvánky s předstihem, aby měli hosté dost času se vašim plánům přizpůsobit. Několik dní před událostí si nechte potvrdit účast. Dozvíte se, kolik lidí očekávat, a případně tomu akci ještě přizpůsobíte.
  3. S občerstvením myslete na vegetariány a alergiky. Zjistěte, zda pozvaní hosté nemají nějaká omezení ve stravě, a případně přizpůsobte nabídku chystaného jídla tak, aby se najedli i oni.
  4. Nezapomeňte na výzdobu! Bez ní by sál působil fádně a nezajímavě.
  5. Pozvěte živou kapelu, která se postará o pořádnou zábavu. Pro obyvatele hlavního města a jeho blízkého okolí máme skvělý tip: Na vašem pódiu to skvěle roztočí Cimbálka Praha.

Cimbálová muzika Vltava

Cimbálová muzika Vltava je seskupení pěti zkušených muzikantů, pro které je vystupování na pódiu úplně běžná záležitost, cítí se na něm jako doma. Hraje se pod vedením Petra Goryczky, který ovládá hru na cimbál a kontrabas. Cimbálovka v Praze má ve svém repertoáru především moravské a slovenské lidovky, protože všichni její účinkující mají kořeny právě na Moravě či Slovensku. Na akcích tak často zaznívá Vínečko bílé, To ta Helpa nebo Když jsem šel z Hradišťa. Cimbálka ale nemá problém zahrát i jiné hudební žánry. Na internetových stránkách cimbálky si najděte nahrávky a přesvědčte se, zda pro vás bude jejich hudba to pravé ořechové. Pak stačí vyplnit formulář nebo poslat e-mail a počkat na odpověď. Ta přijde nejpozději do dvou pracovních dnů.

Publikováno: 16. 12. 2019

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová