Dovolenou v Bulharsku si užijete. Proč se vydat právě na Balkán?

Je jedno, kde budete trávit dovolenou, krásně je v exotických zemích, v Alpách i na české chalupě. Přesto pro velkou část Čechů vedou přímořské destinace. Není divu, u nás žádné moře není, a tak jsou pro nás tato místa zajímavá a lákavá. Přemýšlíte, kam vyrazit? Prozradíme, proč je dobrou volbou Bulharsko dovolená.

Oblíbené destinace pro dovolenou u moře

Snad nejčastějším letním cílem je Chorvatsko. I když se najde také řada jeho odpůrců, musí se mu nechat, že je krásné, snadno dostupné a přívětivé k českým turistům, neboť je snadné se tam domluvit. Dalšími oblíbenými destinacemi jsou Itálie a Řecko. Jezdí se také na Maltu či Mallorcu. Kdo zatouží po něčem exotičtějším, vyrazí do Egypta nebo Turecka. Existuje ještě jedna evropská země, která stojí za návštěvu: Bulharsko. Proč právě do Bulharska na dovolenou? Pyšní se nádhernými plážemi. Typické jsou svou dokonalou čistotou. Také moře je průzračné, navíc v něm nejsou zákeřní mořští ježci. Dovolená v Bulharsku potěší peněženku. Ubytování vychází levně, stejně tak ceny v restauracích i obchodech. Zatímco jinde byste nechali balík peněz, v Bulharsku vás zábava vyjde o něco levněji než doma. A to se vyplatí. Někdo si ideální dovolenou představuje jako celodenní lenošení na pláži, jiný vyžaduje i výlety a poznávání okolí. Bulharsko má aktivním turistům co nabídnout, je plné zajímavých byzantských památek.

Pohodlná dovolená s cestovní kanceláří

Před zařizováním dovolené stojí zásadní otázka: Jet na vlastní pěst, nebo využít služeb cestovní kanceláře? Obojí má své a proti. Rozhodující jsou vaše očekávání a také dosavadní zkušenosti. Dovolená s cestovní kanceláří je pohodlná a bezstarostná. Nemusíte si domlouvat cestu ani ubytování. Během dovolené se pak můžete s každým problémem obrátit na delegáta. Vysněná dovolená - Bulharsko na vás čeká v nabídce www.cpatravel.cz.

Publikováno: 20. 07. 2019

Kategorie: Cestuj

Autor: Denisa Štumplová