Horké tipy, jak si zpestřit sexuální život

Sex je pro mnoho lidí důležitou součástí života. Často se však mění na stereotypní rutinu a někdy se zdá, že se stává nudným. Pokud hledáte způsoby, jak si užít nevšední milování, máme pro vás několik tipů, jak toho docílit.

Komunikace je klíčem

O sexuálních přáních a fantaziích je důležité otevřeně mluvit. Pokud máte partnera, který vám chce vyhovět, musí vědět, co vás vzrušuje a co chcete vyzkoušet. Pokud se oba budete cítit pohodlně a svobodně mluvit o vašich sexuálních přáních, můžete společně objevit nové způsoby, jak si užít sex.

Vyzkoušejte nová místa

Místo, kde provozujete sex, může mít výrazný vliv na vaše sexuální zážitky. Pokud jste v posteli již vyčerpaní, zkuste si najít nová prostředí, jako jsou například koupelna, kuchyň, nebo dokonce venku. Změna okolí může být velmi vzrušující.

Vyzkoušejte nové polohy

Pokud se vám zdá, že se vaše sexuální život stává nudným, vyzkoušejte nové polohy. Internet je plný nápadů na nové pozice, které můžete vyzkoušet.

Zahrňte hračky

Hračky jsou skvělým způsobem, jak si zpestřit sexuální život. Zahrňte do svých sexuálních hrátek vibrátory, dilda, nebo další druhy pomůcek. Můžete si dokonce i koupit společnou hračku, kterou si užijete oba. Spoustu skvělých kousků seženete v e-shopu Vibrátory online.

Mezi nejoblíbenější erotické hračky posledních let patří vibrační vajíčka. O tom, jak fungují, si můžete přečíst na https://www.vibratory-online.cz/vibracni-vajicka/.

Role play

Pokud vás baví role play, zkuste to s vaším partnerem. Přemýšlejte o scénáři, který by vás oba vzrušil, a poté se do něj zapojte. Můžete si zahrát například příběhy typu učitel(ka) a student(ka), nebo doktor(ka) a pacient(ka).

Experimentujte s různými smysly

Když se soustředíte na různé smysly, může to přinést novou úroveň vzrušení do vašeho sexuálního života. Zkuste si například zavázat očky svého partnera nebo si nasadit sluchátka a poslouchat erotické zvuky. Můžete také použít vonné svíčky nebo oleje, aby se zlepšil váš čichový zážitek.

Vytvořte si romantické prostředí

Romantické prostředí může být velmi příjemné a vzrušující. Zkuste si například zapálit svíčky, nebo si vytvořte intimní atmosféru světlem stínů. Můžete také si připravit nějaké víno nebo šampaňské, abyste si užili příjemného večera společně s vaším partnerem.

Nezapomeňte na předehru

Předehra je velmi důležitá pro užívání si sexu. Někdy může být předehra dokonce důležitější než samotný akt sexu. Zkuste si například masáže, nebo si společně sprchujte. Předehra napomáhá k uvolnění stresu a napětí a pomůže vám se soustředit prožitek.

Zkuste tantrický sex

Tantrický sex je založen na technikách, které mají za cíl prodloužit sexuální zážitek a posílit spojení mezi partnery. Techniky zahrnují například dechové cvičení, meditaci, a pomalé, smyslné pohyby. Zkuste najít nějaké tantrické cvičení, které vám bude vyhovovat.

Publikováno: 21. 03. 2023

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová