Jaký užitkový vůz se vyplatí nejvíce?

Pro řadu podnikatelů je první velká zakázka výhrou v loterii. Konečně se totiž dostanou k něčemu, na čem mohou zviditelnit své jméno, a v případě dobře odvedené práce přilákat i nové zákazníky. U řemeslných prací to ale většinou znamená investice do nové techniky.

Dostatek prostoru pro materiál a nářadí

Kvalitní nářadí tvoří základ každého řemesla. S rostoucí firmou a počtem zaměstnanců však vzrůstají požadavky na přepravu, které pohodlně vyřeší dodávky a užitkové vozy. Mezi nesporné výhody patří zejména velký skladovací prostor, jenž mnohdy nestojí ani tolik peněz. Pro podnikatele začátečníky, ale i rostoucí firmy, postačí investice v řádu několika desítek tisíc. Kvalitní dodávku či nákladní vůz s dostatečným úložným prostorem lze pořídit už za méně než 100 tisíc korun.

Když osobák nestačí

Zvětšující se počet zaměstnanců si žádá i další investice do dopravních prostředků. A brzy nejspíše zjistíte, že klasické osobní auto zkrátka stačit nebude. Díra v podobě nedostatečného prostoru pro cestující se dá sice zalepit koupí nového dopravního prostředku, minibus je ovšem lepší volbou. Poskytuje totiž mnohem větší komfort. Jeho konstrukce už od počátku počítala s větším počtem pasažérů, čemuž se přizpůsobil i interiér a rozložení sedaček. V porovnání s dodávkou se můžete spolehnout i na větší bezpečnost. Navíc se dá využít pro přepravu menšího množství nářadí či materiálu, což rozhodně není k zahození. Všechny vyjmenované výhody v předchozím odstavci rozhodně potěší vaše zaměstnance, je ale jen na vás, jestli se tento dopravní prostředek rozhodnete přivítat mezi svůj vozový park. Určitě není od věci popřemýšlet o tom, jestli se nevyplatí další dodávka, vytvoření nové čety a s tím související zvýšení příjmů...

Publikováno: 01. 05. 2019

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová