Proč jsou erotické masážní salony tak oblíbené?

Masážní salony, které kromě klasické masáže nabízí i něco navíc, jsou stále populárnější, a to nejen mezi muži. Proč tomu tak je a jaké je jejich tajemství?

Uvolní tělo

Když nás bolí záda z dlouhého sezení u počítače nebo přílišné fyzické aktivity, máme namožené svaly nebo třeba pocit zablokované krční páteře, zajdeme si na klasickou masáž. Při ní se nám uleví, odpočine si tělo a zregenerují svaly. Erotická masáž je však zážitek nejen pro tělo, ale i duši. Jedná se o velmi intenzivní a příjemný prožitek, který si brzy budete chtít zopakovat. Spojuje v sobě relax i rozkoš, a přitom stále zůstává dostatek prostoru pro vaši fantazii. Masérka je totiž nahá, nebo na sobě má pouze spodní prádlo a je tak jen na vás, zda zavřete oči a necháte se unášet svými představami nebo budete masérku pozorovat při práci.

Pro ženy i muže

Při masáži se masérka nevyhýbá žádné části těla, tedy ani intimním partiím a s ohledem na typ masáže nepoužívá pouze ruce a prsty, ale celé své tělo. Právě spojení masáže erotiky je to, co odlišuje erotické masáže od ostatních a proč jsou tak žádané. Intimní masáž je vhodná nejen pro muže, ale i pro páry nebo samotné ženy. U těch je populární tantrická masáž, při které dochází k uvolnění mystické erotické energie i nahromaděného napětí a následnému pocitu dokonalého odpočinku, protože v sobě spojuje sobě sexuální a duchovní prvky. Muži si často nenechají ujít exotickou nuru masáž, při které se používá velmi kluzký nuru gel z mořských řas. Ten umožňuje, aby tělo masérky klouzalo po tom vašem, což znásobuje prožitek z celé masáže. Gel je snadno smývatelný vodou, nemusíte tak mít žádné obavy z viditelných stop. Masáž může, ale nemusí, být zakončena vaším vyvrcholením. V každém případě vám pomůže zbavit se stresu i vnitřního napětí, odpočinout si a načerpat nové síly do dalších dní.

Publikováno: 31. 07. 2022

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová