Káva Monro: Váš průvodce světem lahodných chutí a vůní

Hledáte pražírnu, která vám nabídne něco víc než jen obyčejnou kávu? Pak je tu pro vás Káva Monro! Tato rodinná pražírna zrnkové kávy Pelhřimov a Jihlava s tradicí od roku 2004 se zaměřuje na výběrové 100% Arabiky z těch nejlepších plantáží světa.

V Kávě Monro věří, že pražení kávy není jen technika, ale skutečné umění. Proto k němu přistupují s mistrovskou péčí a každý detail je pro ně důležitý. Od pečlivého výběru zrn až po kontrolu každé várky, dělají vše pro to, aby vám zprostředkovali ten nejlepší kávový zážitek.

Káva Monro není jen obyčejná pražírna. Je to brána do světa, kde se každý šálek stává dobrodružstvím. S každým douškem se vydáte na cestu po exotických plantážích a ochutnáte bohatství chutí a vůní, které káva nabízí.

Nabízí širokou škálu káv z více než 35 zemí a 75 plantáží, takže si každý najde tu pravou pro svůj vkus. Ať už máte rádi jemné ovocné tóny, bohatou čokoládovou chuť nebo exotické nuance, v Kávě Monro najdete kávu, která vás uchvátí.

Kromě klasických zrnkových káv si můžete vychutnat také kávu mletou, instantní a bezkofeinovou. V nabídce najdete i kávové speciality a doplňky, jako jsou sirupy, čaje a sladké dobroty.

Ať už si kávu vychutnáváte doma, v práci nebo na cestách, Káva Monro vám zaručí vždy čerstvou a lahodnou chuť. Navštivte jejich stánek v OC City Parku - pražírna zrnkové kávy Jihlava, nebo si objednejte kávu online na webu www.kavamonro.cz.

Pro akci u příležitosti oslavy 20let od vzniku a první registrace značky Pražírna kávy MONRO můžete použít slevový kód „20letMONRO“ který je již aktivní s 10% slevou (zatím časově neomezeno).

Proč si vybrat Kávu Monro?

  • Široký výběr 100% Arabiky z celého světa
  • Mistrně pražená káva s maximální chutí a aroma
  • Čerstvě pražená káva každý den
  • Možnost objednání online s doručením až domů
  • Odborné poradenství a příjemná obsluha
  • Káva s sebou i posezení v OC City Parku Jihlava

Káva Monro je ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí vychutnat lahodnou a kvalitní kávu s vědomím, že pochází z etických zdrojů. Je to káva, která potěší vaše chuťové pohárky a probudí ve vás touhu po objevování.

Publikováno: 24. 04. 2024

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Veronika Vernerová