Must-have pro milovníky posilování: Činky s vlastním textem

Chodit do posilovny je dnes trendy a vyfotit si tam aspoň jeden snímek vhodný ke zveřejnění na sociálních sítích je v současné době snad také nezbytnost. Nicméně i ti, kteří o tom, že byli v posilovně, nepotřebují vyprávět všem svým sledujícím, chtějí u cvičení vypadat dobře. V hezkém pohodlném oblečení a s dobrými pomůckami se totiž člověku cvičí lépe.

Ano, i cvičební pomůcky vás mohou motivovat k lepším výkonům. Jak? Nejlépe tím, když pro vás mají nějakou speciální hodnotu. Dala vám je vaše drahá polovička nebo se něčím liší od těch obyčejných. Přesně jako činky s vlastním textem.

Personalizované činky s vlastním potiskem jsou na našem trhu naprostou novinkou. Doposud byste něco takového sháněli jen těžko a za velké peníze. Nyní funguje specializovaný e-shop MojeČinka.cz, kde vám vytvoří činky s potiskem za přijatelnou cenu.

Vlastní text se objevuje na kotouči, nikoliv na hřídeli, za kterou činku držíte. S vyrytým textem by se vám totiž držela špatně. Na kotoučích naopak ničemu nevadí, pouze přidává na kráse. Text je do kotouče gravírován, takže nehrozí, že by se nápis časem smazal. Je trvalý.

id=

Činky s potiskem se vyrábí od hmotnosti kotouče 1,25 kg až po nějakých 15 kg. Případně lze domluvit nadstandardní hmotnost. Vyberou si tedy jak začátečníci, tak pokročilí. Třeba i vás by činky s vlastním textem mohly motivovat k lepším výsledkům.

Publikováno: 15. 03. 2019

Kategorie: Pracuj na sobě

Autor: Denisa Štumplová

Tagy: činky s vlastním textem | personalizované činky