Nejlepší dárek pro partnerku? Ručně malovaný portrét mazlíčka!

Hledáte opravdu originální a oslnivý dárek, který by vykouzlil vaší partnerce úsměv na tváři? Ženy bezesporu milují prsteny, náušnice, řetízky a další různé šperky. Ovšem už jich mají doma tolik, že byste je nespočítali? Ručně malovaný obraz mazlíčka je ideálním dárkem pro každou událost. Ať už se blíží výročí, nebo vaše drahá polovička bude slavit narozeniny, tak právě portrét zvířátka může být to pravé ořechové. V následujících řádcích vám prozradíme, kdo obrazy maluje a jak je objednat.

Kdo portréty domácích mazlíčků maluje a jak?

Ručně malovaným portrétům zvířat se věnuje Barbora Cirklová, která za pomocí akrylových barev a bavlněného plátna vytváří unikátní obrazy. K vytvoření takového portrétu stačí – kvalitní fotografie vašeho mazlíčka focená ideálně z profilu nebo poloprofilu. Důležité je, aby na fotce byly dobře viditelné detaily, na těch opravdu záleží (fousky a srst).

Kdy mi doraz dorazí a jak ho objednat?

Portrét zvířete na zakázku výtvarnici trvá namalovat přibližně jeden až dva měsíce. Pokud tedy chcete své přítelkyni udělat radost třeba na narozeniny, objednávejte s dostatečným předstihem. Obraz objednáte snadno na eshopu akrylka.cz, vyplníte všechny potřebné údaje, na které vás následně výtvarnice kontaktuje a domluvíte se na detailech.

Kvalitní fotografii odešlete emailem na cirklova.b@gmail.com, ovšem máte možnost zaslat více fotek, kdy výtvarnice vybere takovou, která se ji bude nejlépe malovat či jinak osloví. Pokud je soubor příliš velký a nelze ho poslat přes email, můžete využít služeb od leteckaposta.cz nebo uschovna.cz. Navíc poštovné i balné máte zdarma.

Publikováno: 13. 02. 2023

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová