Domů » Realitní tutovka: Kdo zaváhá, prodělá!
Bydli

Realitní tutovka: Kdo zaváhá, prodělá!

Ač se to na první pohled nezdá, právě teď je nejvhodnější doba, kdy koupit nemovitost. Kdo zaváhá s pořízením domu nebo bytu, v budoucnu na tom prodělá. Ještě nikdy v historii nebyly podmínky pro byznys s realitami tak dobře nastavené.

Opatření, která pomáhají obnovit poptávku lidí po nemovitostech, mají perfektní odezvu. Cílí totiž opravdu na místa, která potenciální kupce trápí.

Tyto aspekty úlev pro potenciální zájemce o koupi hodnotí realitní kancelář jako velmi přínosné. Mohou přilákat 20-30 % nových klientů, respektive pomoci v rozhodováním lidí, kteří nové bydlení chtějí, stále tápou a doposud ještě nekývli. Zrušení daně sice nepomůže trhu s novostavbami, kde je sazba nulová, mohla by ale rozpohybovat poptávku po starších nemovitostech.

O třetinu levnější

Starší opuštěné domy jsou problémem zejména vesnic, které se na návsích a ryncích vylidňují. Ve městech zase přibývá neobydlených bytů v nerekonstruovaných činžácích… Obě kapacity mohou vykrýt poptávku po rezidenčním bydlení, která stále neúměrně roste, přitom nemovitosti z druhé ruky dokážou úplně stejně uspokojit nároky a jsou až o třetinu levnější.

Další úsporu v řádech statisíců lze získat díky uspořeným 4 % ze zrušené daně a peníze z úroků se budou taky hodit. Jestli se stále ptáte, kdy je ten nejlepší čas pořídit vlastní bydlení, se stoprocentní zárukou je to PRÁVĚ TEĎ!

Unicareal s.r.o.

Roubalova 455/4

Brno-střed-Stránice

602 00

Tel: 541 211 876

Email: info@unicareal.cz

https://www.unicareal.cz/