Tipy na oblíbené svatební soutěže

Svatební soutěže jsou typem programu, který zabaví a potěší téměř všechny hosty. V tomto článku vám přinášíme seznam těch nejzajímavějších aktivit, bez kterých by zábava na svatbu nebyla nikdy dokonalá.

Vědomostní soutěže

Příkladem je novomanželský kvíz, kde novomanželé odpovídají na dotazy svatebního moderátora a kvíz pro hosty, kde svatební hosté odpovídají na připravené otázky novomanžele.

Taneční soutěže

Oblíbený je židlový tanec, v rámci kterého mezi sebou soutěží svatební páry nebo jednotlivci v šikovnosti. Účastníci této populární svatební hry tančí na hudbu, kterou hraje svatební DJ, po zastavení hudby si rychle sedají na předem připravené židle. Komu nezůstane židle vypadává ze svatební hry. Mezi další taneční svatební hry patří například balonový tanec, nebo metlový tanec.

Tip: Hudba na svatbu může bát živá i elektronická. S obojím vám pomůže Radek Šiml. Více se dozvíte na stránkách zabava-nasvatbu.cz, kde najdete i další tipy na svatební zábavu.

Svatební soutěže orientované na příběh

Do této kategorie lze zařadit například oblíbený svatební kočár. Svatební kočár je hra ve které účinkuje několik svatebních hostů včetně novomanžele. Každý účinkující má specifickou roli, kterou - zapomene-li splnit - dostane od svatebního moderátora symbolickou pokutu.

Svatební soutěže orientované na šikovnost

Zde lze zařadit například zábavnou svatební hru hledání nevěsty a ženicha. Jednomu z novomanželů se zavážou oči, na předem připravené židle se usadí několik hostů opačného pohlaví. Úkolem soutěžícího je najít svou polovičku se zavázanýma očima podle rukou nebo nohou.

Do článku jsme se snažili vtěsnat všechny nejoblíbenější svatební hry, s jejichž uspořádáním vám pomůže svatební DJ či moderátor. Možná vás ale napadnou i jiné aktivity – nebojte se je realizovat a pobavit hosty!

Publikováno: 25. 02. 2022

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová