Erotická tantra masáž není jen pro muže

Obsah článku:
  1. Nová energie
  2. I pro ženy
Klasickou masáž si nejspíš vyzkoušel každý, ať už kvůli bolavým zádům nebo namoženým svalům po námaze. Erotická masáž má ale něco navíc.

Nová energie

Na masáž ale vyrážíme nejen v případě, že nás něco bolí. Por mnoho lidí je masáž účinnou relaxací, kdy si užívají chvíle klidu a také toho, že o ně někdo pečuje. Erotické masáže jsou oproti těm klasickým mnohem intenzivnějším zážitkem, masérka se totiž stará o celé tělo včetně intimních partií. Celá masáž je pak zakončena vaším vyvrcholením, užijete si tak každý dotek od začátku do konce. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození, plní energie a s nově získanou silou pro plnění pracovních závazků i každodenních povinností. Nemusíte čekat na večer, erotickou masáž si v diskrétním a příjemném prostředí můžete užít třeba při polední pauze. Při masáži se používají různé oleje a gely, nemusíte však mít strach, po masáži a sprše na vás ani vašem oblečení nikdo nic nepozná. Jen budete nejspíš mít lepší náladu a více energie.

I pro ženy

Erotická masáž je vhodná pro muže, páry i ženy, které si tak často vyzkoušejí něco naprosto nového. Vždy by měla být masáž příjemným zážitkem, proto se na všem dá domluvit a pokud vás cokoli zajímá, nebojte se zeptat. Oblíbené tantra masáže jsou vhodné právě pro ženy, které potřebují najít rovnováhu, uvolnit napětí a nahromaděný stres a odpočinout si psychicky i fyzicky. Naučíte se, jak se zklidnit a přijímat doteky, vnímat svoje tělo a také odhodit stud, který je samozřejmý a pochopitelný. Nejen proto samotné masáži předchází společná sprcha nebo koupel a možnost popovídat si, abyste se zbavili studu a napětí. Jedině tak si můžete užít každý dotek a celou masáž naprosto uvolněně. Masáž s erotickým nádechem je nezapomenutelným zážitkem, který vám, lidově řečeno, dobije baterky a pomůže vám v dnešní uspěchané době cítit se skvěle a uvolněně.

Publikováno: 24. 03. 2020

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová