Podzim se blíží. V čem budete letos „in“?

Léto je sice v plném proudu, ale rozhodně nebude trvat věčně. Teplé počasí navozuje všeobecnou pohodu a většina lidí příliš neřeší, co na sebe. Hlavně, aby v tom nebylo vedro, vždyť letos u nás panují tropy. Podzim však udeří nečekaně a najednou zjistíte, že váš šatník zeje prázdnotou. Anebo v něm najdete pouze outfity, za které jste se styděli již vloni, což je ve finále to samé. Nebylo by lepší, kdybyste se seznámili s aktuálními trendy a doplnili skříň ještě před tím, než bude ze stromů padat listí na na chodnících se objeví plískanice?

Tričko s vtipným potiskem přitahuje pohledy

V první fázi podzimu přijdou vhod stylová pánská trička. Překvapte své okolí vtipnými hláškami a vizuálně atraktivními motivy – ukažte, co ve vás je a vneste do ulic trochu kreativity. Tričko s humorným potiskem je stálice, která bude v kurzu i za sto let, nebojte se proto investovat a naplňte si jimi šatník k prasknutí.

Hoodie pro milovníky streetwearu

Až teploty o něco klesnou a začne být poněkud větrněji, stoprocentně oceníte hoodie – teplé pánské mikiny s kapucí. Ochrání vás i před mírným deštěm a vypadají lépe než větrovky. Samozřejmě se bavíme o těch s potiskem.

Džínovina všude, kam se podíváš

Džínovina je také stálice, ovšem letos se těší mnohem většímu zájmu než v letech předchozích. Džínové kalhoty a bunda patří mezi TOP podzimní outfity. Nezapomeňte si na rovných džínách zahnout nohavice, budete vypadat více trendy.

Nebojte se barev

V roce 2018 se rozhodně nemusíte bát barev. Zapomeňte na styl „alá šedý myšák“ a vyzkoušejte kombinace, které jste v minulosti opomíjeli. Vsaďte na žlutou, oranžovou, červenou a další výrazné barvy. Zároveň se nevyhýbejte zajímavým vzorům a motivům.

Hodinky jsou „must have“

Chytré, nebo hloupé, na tom nezáleží. Podstatné je, abyste je letos měli u sebe. A pokud je to možné, noste je tak, aby byly vidět.

Publikováno: 20. 08. 2018

Kategorie: Ohákni se

Autor: Denisa Štumplová

Tagy: pánské módní trendy podzim