Kotvičník vás neukotví. Pusťte jej do vašich ložnic

Kotvičník zemní je známý především ve světě sportovců jako velice účinný stimulant podporující tvorbu hormonu testosteronu, který je nezbytný pro budování svalové hmoty, dostatek energie a podávání výjimečných výkonů nejen v posilovně, ale také v ložnici. A právě ložnice je místo, kde účinky kotvičníku poznáte nejvíce. Úbytek testosteronu a snižování chuti na sex totiž začínají pociťovat muži již okolo 35. roku věku a s přibývajícími léty se rychlost snižování koncentrace tohoto hormonu v krvi ještě snižuje.

Bez testosteronu není muž mužem

Tento hormon má totiž již od útlého mládí vliv na růst pohlavních orgánů u muže, ovlivňuje také jeho vzhled, míru ochlupení či psychické rozpoložení. Úroveň testosteronu poznáte také podle ostrosti rysů konkrétního muže. Ti s ostřeji řezanou tváří disponují jednoduše větším množstvím testosteronu. Jakmile ale mužovo tělo produkovat nižší hladinu testosteronu než pro něho bylo doposud normální, začne se pomalu ale jistě zakulacovat jeho pas, chuť na sex se ztratí a s ní odvane také dobrá nálada. S klesající hladinou testosteronu totiž klesá také pocit duševní pohody, muž začne být více podrážděný a na sebemenší drobnost reaguje přehnaně. V extrémním případě u něho nastoupí deprese a pocity zmaru.

Pánové, užijte si nejlepší léta života

Málo platné, pánové by se ve věku okolo 40ky ještě neměli cítit, jakoby patřili do starého železa. Jak se zbavit deprese a zažehnat krizi středního věku? Vyzkoušejte kotvičník, který do našich končin vtrhl již před několika lety a neustále si získává své místo v dalších a dalších českých domácnostech. K jeho rozšíření vedla zejména prokazatelná schopnost povzbudit tvorbu testosteronu a to až o 25 %. Díky tomu se u mužů středního věku zvýší rychlost nárůstu svalové hmoty, urychlí se regenerace a sportovní i milostné výkony budou podávány s mnohem větší chutí a razancí.

Trochu kotvičníku nechte i pro partnerku

Výtažky z této nenápadné rostliny působí jako afrodiziakum nejen na muže, ale také na ženy. U těch ale kotvičník místo hladiny testosteronu, zvyšuje úroveň ženského hormonu estrogenu. Díky tomu také urychluje metabolismus a snižuje množství ukládaných tuků a zároveň zlepšuje plodnost.

Publikováno: 25. 09. 2020 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová