Smile Parking Club s sebou přináší zajímavé benefity

Cestujete často za sluncem a vždy si kladete otázku, kde byste měli zaparkovat? Máte v kufru zavazadla a nechcete jet MHD po Praze přes deset zastávek? Potom existuje řešení, kterým je parkování přímo na letišti. Bez starostí, s krátkou online rezervací, jíž můžete jednoduše doladit ve volné chvilce. Žádné telefonáty, osobní schůzky a podobné věci. Je to jednoduché, vyřešit tuto otázku lze i z mobilu. Několik málo osobních údajů, datum a čas příjezdu a odjezdu, ale také výběr mezi krytým a venkovním parkingem. Stručně, věcně a bez zbytečných dotazů navíc, dovolená přece není o nějakém stresu, že?

Věrnostní bonusy plus výhody za doporučení

Pokud jezdíte několikrát ročně na dovolenou, určitě podobnou věc oceníte. Doprava bude bez starostí, otázka parkování bude vyřešena doslova za pár okamžiků. Výhody Smile Parking Clubu jsou velmi zajímavé. Tak například, s každým parkováním se na vaši kartu připíše deset procent kreditu, který můžete využít kdykoliv v budoucnu. Pokud přivedete do programu i své přátele, můžete získat dalších deset procent z jejich objednávek, což je neméně atraktivní nabídka. Kredit vám navíc bude platit po osmnáct měsíců (v kategorii Silver), takže máte prakticky jeden a půl roku na to, abyste jej využili. Pokud se chystáte na dovolenou, lze parkovat zcela zdarma, a to při splnění určitých podmínek i v garáži. Více informací najdete na webu smileparking.cz. https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

K dispozici jsou hned tři úrovně členství

Zjednodušeně řečeno, existuje trojice různých variant. Smile Parking Club má připravenu kategorii Silver, Gold a Platinum, která je ze všech nejzajímavější, musíte se do ní ovšem postupně a trpělivě propracovat. Připraveny jsou i speciální nabídky a promo akce, s úrovní Gold pak už nasbírané body nikdy nevyprší.

Publikováno: 21. 05. 2022

Kategorie: Cestuj

Autor: Denisa Štumplová