Svatba nebo teambulding musí být zábava pro všechny!

Ať už jde o jakoukoliv hromadnou akci, je nejhorší nejen její plánování. Svatba je doménou spíš žen, než že by se angažovali muži. A také jsou středobodem všeho dění. Ale jde především o to, aby se všichni dobře bavili. Co spojit příjemné s užitečným a odbýt si akci někde, kde budete mít k dispozici perfektní zázemí a zároveň tak nabitý program, že se nebude nikdo nudit. Zkuste se zaměřit na jižní Moravu a nabídku degustace vín. Víc už snad ani není nutné zmiňovat.

Zázemí pro všechny účastníky

U hromadných událostí je vždy důležité zajistit ubytování a občerstvení. Najedený host rovná se spokojený host. I proto jsou například degustace velmi často vyhledávanou atrakcí, protože součástí bývá také pobyt ve vinařské oblasti. Hodně hotelů umožňuje i konání svatby se vším všudy, což je pro budoucí novomanžele též vítanou výhodou – nebudete řešit, kam s hosty, bude o ně dokonale postaráno a hlavně budou všichni na jednom místě, což vzhledem k organizaci vůbec není na škodu. Svatba na jižní Moravě se začíná jevit jako dobrý nápad, že?

Myslete na všechny své hosty

Všechny akce mají kromě dobrého jídla a příjemné společnosti spoustu organizačních záležitostí, které nebaví ani pořadatele, natož pozvané účastníky. Některá ubytování pořádají nejen svatby, ale i různé firemní akce. Takže se můžete spolehnout na jejich služby. Program by měl být pestrý, aby se v něm našli jak aktivní hosté, kteří očekávají akci, tak i „pasivní“. Budou na vaší akci děti? Myslete na herní koutek a dětské hry. Ocení to nejen ony, ale i jejich rodiče. Zadejte si do vyhledávače „firemní akce jižní morava“ nebo svatba jižní Morava“ a uvidíte možnosti. Stačí si jen vybrat, jaký sklep se vám líbí, a vybrat termín. Tak snadné to je.

V jednoduchosti je krása

Proč řešit problém složitě, když je odpověď tak jednoduchá. Velmi oblíbený je třeba Vinarský dvůr na faře. Jejich webové stránky https://www.vinarskydvurnafare.cz/rezervace-oslav-a-akci/ nabízí fotoprezentaci a popisují všechny služby. Je vhodný jak pro firemní akce, tak jiné hromadné oslavy. A spojení „svatba jižní Morava“? Těžko budete hledat něco vhodnějšího. Vaším jediným cílem pak bude vše přežít ve zdraví a užít si každou minutu.

Publikováno: 29. 03. 2019

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová