Umělá inteligence v tvorbě obsahu: Nahradí GPT-3 copywritery? Pravděpodobně ano

Obsah je král. Firmy vytvářejí obsah, aby si vybudovaly povědomí o značce, přilákaly na své webové stránky potenciální zákazníky a získaly přední pozice na relevantní klíčová slova ve výsledcích vyhledávání. Kvalitní obsah zaujme publikum, nabídne mu řešení a uzavře s ním obchod. Pokud chcete uspět v obsahovém marketingu, potřebujete copywritera. V technologické době však neustále dochází k inovacím, jež umožňují automatizovat i ty nejspecifičtější úkoly. I některé formy psaní se skutečně začínají automatizovat, a to pomocí technologie řízené umělou inteligencí (AI), která se nazývá GPT-3. Vyřadí tedy GPT-3 všechny autory obsahu ze hry? Stane se přínosem pro marketéry a vedoucí pracovníky firem? Přečtěte si první blog psaný AI, přičemž texty vypadají, jako by je psal opravdu člověk.

Co je GPT-3? Vygeneruje vám obsah

GPT-3 neboli Generative Pre-trained Transformer je technologická inovace, kterou spustila společnost OpenAI. Uvedenou společnost založili Elon Musk a Sam Altman již v roce 2015. OpenAI se snaží rozšířit uplatnění umělé inteligence do specifičtějších výklenků, jež vyžadují přesnější lidské myšlení. Společnost chce zkrátka přijít na to, jak může AI postoupit do oblastí, jako jsou medicína a obchod, které není snadné automatizovat. GPT-3 je program, který zpracovává vložený text napsaný lidmi. Poté vytvoří novější verzi obsahu s minimální, případně žádnou interakcí s člověkem. Zajímavé je, že tento nástroj dokáže vytvářet obsah z původních zdrojů. GPT-3 je revoluční nástroj pro tvorbu obsahu, který lze použít k automatizaci syntaktických a mechanických úkonů při psaní textu.

PISALEK (AI) je založen na technologii GPT-3

Využijte umělou inteligenci. Tvorba textů nabírá úplně jiný rozměr. PISALEK (AI) usnadňuje tvorbu textů i obrázků. Využívá právě technologii GPT-3.

Publikováno: 13. 01. 2023

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová