7 důvodů, proč si pořídit traktor

Pokud jste doposud neměli potřebu vlastnit traktor, po přečtení tohoto článku změníte názor. A nic na tom nezmění ani fakt, že nejste profesí zemědělec. Podle nás je traktor dobrou volbou i pro uhlazeného manažera. Pokračujte ve čtení a dozvíte se proč. A jen tak mimochodem – článek vznikl ve spolupráci s odborníky ze specializovaného e-shopu dilynatratory.cz, kde zakoupíte široké spektrum náhradních dílů na traktory. Například nastavitelné podpěry v zinkovaném provedení (https://dilynatraktory.cz/nastavitelne-podpery-zinkovane-provedeni/), pera a připevnění (https://dilynatraktory.cz/pera-a-pripevneni-pro-obracece-shrnovace-a-sberaci-vozy/) nebo blatníky pro přívěsné vozíky (https://dilynatraktory.cz/blatniky-pro-privesne-voziky/).

Mít traktor je cool

Váš soused má nové Porsche? To má kde kdo, ale kdy jste naposledy viděli kolos s logem John Deere? Až s ním pojedete na nákupy, všechny oči budou na vás. To chcete!

Boží výhled

Opravdu si myslíte, že na výhled ze sedačky dodávky či SUV nic nemá? Zřejmě jste ještě neseděli v traktoru, Až se pohodlně usadíte do vzduchově odpružené sedačky, zažijete nepoznané.

Brutální výkon

Kam se na traktor hrabe „oktávka“.Ta nejvýkonnější monstra mají výkon kolem 700 koní! A i když se spokojíte s poněkud krotším traktůrkem, stále budete mít pod kapotou dostatek plnokrevníků. Když vám zavolá soused, že zapadl ve škarpě, vytáhnete ho like a boss.

Nikdy nezapadnete ve sněhu

Vzpomeňte si na loňskou zimu, kdy jste se svým rodinným kombíkem každou chvíli zapadli ve sněhu. Něco takového se vám s traktorem nestane, a navíc nebudete mít problém s trakcí.

Must have každého superáty

Máte děti? A chcete jim udělat ohromnou radost? Vezměte je na projížďku traktorem a nálepku superotce vám nikdo neodpáře. Alespoň ne do chvíle, než je vezme na dobrodružnou jízdu tankem, ale to už je jiný level.

Kladivo na notorické závodníky

Máte těžkou nohu a každou chvíli platíte pokutu za rychlou jízdu? S traktorem budete jezdit přirozeně pomalu. Na druhou stranu si klidně zazávodíte. Už jste někdy slyšeli o závodech v orbě? Streetracing je oproti nim zábavou pro děti.

S traktorem budete za vodou

Traktor sice není zdarma, naopak vás vyjde na nemalou částku, ale pro traktoristu je vždy práce dostatek po celý rok. Opravdu potřebujete více důvodů, proč si pořídit traktor?

Publikováno: 12. 06. 2020

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová