Jednoduchá elegance ukazuje sílu osobnosti

Styl oblékání a kombinování doplňků nám dává jedinečnou příležitost ukázat svou individualitu, ale také schopnost přizpůsobit se určité příležitosti, aniž bychom popřeli sebe sama. Profesní život si většinou v tomto směru klade určité podmínky na vizáž, ale to není důvod, abyste se nemohli cítit stejně dobře v zaměstnání jako v soukromí. Stačí zvolit správný materiál, střih a barvy, které příliš nekontrastují s typem pleti. Jednoduchý styl oblečení totiž umí nejlépe skrýt nedostatky a podpořit vaše přednosti. Řekněte všem i beze slov, že si umíte vybrat.

Minimalismus sluší každému

Oblečení vždy rozhoduje o prvním dojmu. Chcete-li být dokonale připraveni na všechny nečekané příležitosti, zvolte osvědčenou klasiku v podobě minimalismu. Charakteristické jsou pro něj jednobarevné kombinace vrchních a spodních dílů, skvěle padnoucí střihy i nadčasové barevné kontrasty typu černá a bílá. Jednobarevné oblečení, které levně nabízí velkoobchody s oblečením, mohou také doplnit nenápadné vzory. Zajímavou souhru vytváří také celý model v různých odstínech jedné barvy. Je to nejlepší důkaz, že minimalismus rozhodně není nuda.

Jednoduchost v oblečení naznačuje přímočarý charakter

Dodržovat jednotný styl, šetří čas a dává prostor jiným myšlenkám. Lidé, u kterých můžete dopředu odhadnout, jak přijdou oblečeni, tím poukazují na samostatnou schopnost jasné představy o něčem, rychlého rozhodování, koncentraci a zapálení pro věc, která je předmětem jejich zájmu. Proto je minimalismus nejčastěji spojován s genialitou a vrcholnými ambicemi. Přidejte se k nim i vy a zjistěte, co vás nejvíce vystihuje.

Minimalismus neznamená chodit stále v jednom

Jednoduchá elegance zastupuje styl, ne jeden model, který je nutné zopakovat každý den. Do jednoho typu obleku tak můžete střídat barvy košil nebo kravaty. Stejně jako ženy mohou střídat různé typy sukní nebo šatů jednoho střihu a opakovat své oblíbené barvy. Poohlédněte se po jednoduchých kouscích na https://www.xfer.cz/. Vědět, co vám dokonale sedí, je důkazem zdravého sebevědomí. A to nikdy nezevšední.

Publikováno: 21. 02. 2020

Kategorie: Ohákni se

Autor: Denisa Štumplová